KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Közös terek

Admin
LA lakos
Második avatar : Közös terek K0iLbdy
Avataron : Faceless
Reagok száma : 251
Hozzászólások száma : 269
I. kis ikon : Közös terek YsPCudK
II. kis ikon : Közös terek M3BQ2OB
III. kis ikon : Közös terek TeVIrre
Elõtörténet : city of fallen angels
Foglalkozás : administration
Kor : 242
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Közös terek Giphy
II. gif : Közös terek Giphy

Admin
 



 

Tárgy: Közös terek
Szer. Szept. 18, 2019 3:43 pm
*
Vissza az elejére Go down
Ophelia Brown
LA lakos
Második avatar : Közös terek Tumblr_px7zadOtRd1trbn0jo7_r1_250
Avataron : Carolina Porqueddu
Reagok száma : 2
Hozzászólások száma : 2
I. kis ikon : Közös terek YsPCudK
II. kis ikon : Közös terek M3BQ2OB
III. kis ikon : Közös terek TeVIrre
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : mentőtiszt
Kor : 30
Idézet : I need someone. I need to hold somebody close. And I need more than this holding. I need someone to understand how I feel at a time like now. And the understanding must be part of the holding.
I. gif : Közös terek Tumblr_px7zadOtRd1trbn0jo9_r1_400
II. gif : Közös terek Tumblr_px7zadOtRd1trbn0jo8_r1_250

Ophelia Brown
 



 

Tárgy: Re: Közös terek
Szer. Szept. 18, 2019 4:32 pm
Eddig sem éppen egy Isten háta mögötti kis városkában éldegéltem, de az biztos, hogy Los Angelest megszokni még elég sok időbe fog telni. Kellemetlen az a sok ember az utcákon, zavaró a tömegközlekedésen összepréselődő testek sokasága. Idegen és frusztráló, hogy szinte állandóan van valaki az aurámban. Felüdülés hát minden egyes pillanat, amikor magamra csukhatom kicsiny lakásom ajtaját. Nem éppen a legjobb környék és nem is éppen a legjobb lakás, de jelenleg jobbra nem futja. Sőt, már ennek is kifejezetten örülhetek, hogy egyáltalán sikerült ennyiért tetőt szereznem a fejem fölé. Egy kicsike konyha néhány régi bútorral és főzőlappal, az utcára nyíló ablak alatt egy asztal, két székkel. A hálószobába nem sok minden fér be az ágyon és a szekrényen kívül és a fürdőszobára is ráférne már egy alapos felújítás. Szerencsémre az éjszakai villódzó neonreklámok fénye a konyhai ablakon ömlik a lakásba, a hálószoba viszonylag nyugisnak ígérkezik. A szomszédaimról ez viszont már nem annyira mondható el, az egyik lakásban egy kisbaba szinte végigsírta az előző éjszakát, a másikban pedig feltehetően egy drogos lakik, mert olykor-olykor megcsap a fűszag a szellőzőkön keresztül. A panaszkodás viszont nem az én asztalom, örülök, hogy legalább van víz és áram a lakásban.
Vagyishogy örülnék, ha lenne, merthogy tegnap este csőtörés volt valahol az utcában és mivel nem a legjobb hírben álló környék, hát a javítással sem iparkodnak, így a teljes házblokk víz nélkül tengődik tegnap este óta. Nagy ügyet nem csinálnék belőle, ha elkezdhettem volna már dolgozni, hiszen régebben is volt úgy, hogy a mentőállomáson intéztem a zuhanyt és a vacsorakészítést. Így azonban már nehezebb a feladat, hiszen csak jövő héten kezdek, addig viszont aligha bírnám ki zuhany nélkül. Pláne, hogy mostanában azért még elég meleg van, főként a 6. emeleten. Mit csinál ilyenkor az élelmes lány? Végiggondolja, kik azok, akikhez el tudna menni bekuncsorogni. A szomszédok kilőve, apa túl messze van és a nagy töprengés közepette hasít belém a felismerés; Sin!
Csak azért szállok autóba, mert a metrón zötykölődve valószínűleg nem sok értelme lenne a zuhanynak és meglepő módon, az esti nagy forgalom ellenére is egészen gyorsan odatalálok. Egy gyors üzenetváltást persze megejtettem előtte, hogy otthon van-e egyáltalán, átugorhatok-e, de a zuhany-kérelelmemmel majd ott sokkolom. Bízom benne, feléjük nem volt csőtörés!
Egy kis hátizsákot a fél vállamra csapva állok meg az ajtó előtt és csöngetek be a megfelelő lakásba, hogy széles mosollyal az arcomon üdvözöljem, amint kinyílik az ajtaja.
- Szia! Remélem tényleg nem zavarok és nem mondtál le semmiféle programot miattam - kissé bizonytalanul emelem ölelésre a karjaimat és egészen hamar ki is bontakozom belőle. A vonatállomáson egyből a nyakába ugrottam, amikor megláttam, de az kissé más szituáció volt, ott vitt előre a felbugyogó megannyi emlék. Most azonban más a helyzet és továbbra sem rajongom túlságosan a fizikai kontaktusért.
Vissza az elejére Go down
Közös terek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Közös terek
» Közös terek (Reid ház)
» Közös terek (Hastings & Huntington lakás)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
911 Los Angeles :: 
Carter lakás
-
Ugrás: