KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Nappali & Konyha

Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Admin
LA lakos
Második avatar : Nappali & Konyha - Page 2 K0iLbdy
Avataron : Faceless
Reagok száma : 251
Hozzászólások száma : 269
I. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 YsPCudK
II. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 M3BQ2OB
III. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 TeVIrre
Elõtörténet : city of fallen angels
Foglalkozás : administration
Kor : 242
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Nappali & Konyha - Page 2 Giphy
II. gif : Nappali & Konyha - Page 2 Giphy

Admin
 



 

Tárgy: Nappali & Konyha
Hétf. Júl. 01, 2019 9:20 pm
First topic message reminder :

***
Vissza az elejére Go down

Charlie Grey
LA lakos
Második avatar : Nappali & Konyha - Page 2 Tumblr_pw4k57ZHMQ1vambubo1_250
Avataron : Jenna Coleman
Reagok száma : 65
Hozzászólások száma : 58
I. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 TeVIrre
II. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 YsPCudK
III. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 Tumblr_pw4k57ZHMQ1vambubo2_250
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : mentőápoló
Kor : 35
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Nappali & Konyha - Page 2 Tumblr_inline_plt2nsPxTP1ricaxd_540
II. gif : Nappali & Konyha - Page 2 Tumblr_inline_pltfqkprcs1ricaxd_540

Charlie Grey
 



 

Tárgy: Re: Nappali & Konyha
Szomb. Okt. 26, 2019 5:09 pm
Az utolsó riasztásról alig húsz perce, hogy visszaértünk és hiába telt már le a műszak bő egy órája, ha a váltás érkezése előtt érkezik a hívás, akkor nincs mit tenni, menni kell. Az éjjel folyamán semmi időnk nem volt jóformán semmire; ahogy visszaértünk a mentővel, mehettünk a következő körre. Kocsmai verekedés, szívroham gyanú, autóbaleset,  szexbaleset… és ez koránt sem volt olyan vicces, mint amilyennek a hangzása alapján tűnne. Én pedig már azt hittem, annyi év után a tűzoltókocsin, nem érhet  meglepetés. Hát tévedtem..
Az öltözőben a szekrény ajtaját csukom be, amikor Pierce szól, hogy a kapitány látni akar. Igazítok egyet a vállamon lógó táska pántján és eleget teszek a nem is annyira kérésnek, semmint parancsnak, amikor a nagyfőnök irodája felé indulok.
(…)
Mire benyitok a házba, már senki nincs otthon. Kilenc elmúlt, lemaradtam Zach suliba indításáról. Általában, ha reggel ér véget a műszak, még sikerül elcsípni őket és vagy bevinni a nagylegényt az iskolába vagy minimum köszönni neki. Ma nem így történt, Colera maradt az iskolába kísérés. Az ajtót csak belököm magam mögött, a cipőimet lerúgom, a táskát a benne lévő váltás holmival a fürdőbe teszem. Majd később kipakolok belőle. Fáradt vagyok, de aludni most egyszerűen nem menne. A kapitány irodájából kifordulva egyenesen hazajöttem. Még tegnap, a műszak alatt hívott az új orvosom azzal, hogy megvannak az első véreredmények és ma délelőttre adott időpontot átbeszélni őket. Szóval, ha nagyon ki akarnék dőlni, akkor is kelhetnék egy órán belül, annak meg sok értelme nem lenne. Kávéra nem vágyom, hazaindulás előtt már ittam egy bögrével, kellett ahhoz, hogy ébren tartson a vezetéshez és a hatása még nem múlt el teljesen. Az evést pedig egész egyszerűen kihagyom. Későbbre halasztom. Egyszerűen nem vagyok éhes.
Egy zuhanyra és tiszta ruhára úgy érzem nagyobb szükségem van, inkább az emelet felé veszem az irányt, hogy mindkettőt megejthessem. Nem nyújtom el feleslegesen a víz alatt ácsorgást, tulajdonképpen ahhoz is fáradt vagyok. A szekrényből az első kezembe akadó darabokat szedem elő és aggatom magamra, aztán kicsit ledőlök az ágyra. Attól nem félek, hogy elaludnék, azt hiszem mostanra ahhoz is fáradt vagyok vagy csak a még dolgozó koffein miatt, de ébren maradok. Csak egy kicsit szusszanok, legalábbis ez a terv.
Vissza az elejére Go down
Cole Forester
LA lakos
Második avatar : Nappali & Konyha - Page 2 3fqpDRk
Avataron : Christopher Wood
Reagok száma : 54
Hozzászólások száma : 46
I. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 YsPCudK
II. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 M3BQ2OB
III. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 Tumblr_p27obxlWNq1ufqujxo2_400
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : rendőr
Kor : 38
Idézet : you’ve been here, right? many times. countless times. you’ve been here too many times that you’ve already memorized how to survive. this time, do it again. don’t give up. remember that you’ve been here, and you will survive.
I. gif : Nappali & Konyha - Page 2 G1qN9yu
II. gif : Nappali & Konyha - Page 2 IEibkkA

Cole Forester
 



 

Tárgy: Re: Nappali & Konyha
Vas. Okt. 27, 2019 3:47 pm
A kávé ott maradt az asztalon, pecsétnyomot hagyva a fa lapján. Mindketten aktívan igénybe vették a felügyeletem. Aktívabban, mint máskor. Főként Jake a folyamatos mehetnékjével és a nyűgös viselkedésével, amikor felvettem, de nem tudtam kizárólag rá figyelni a felém záporozó kérdések okán. A koffein lefőzéséig eljutottam, a kitöltéséig is, a megivásáig ellenben nem a felsírásra hajazó megmozdulásától, amit inkább csillapítani kívántam, mint elfogyasztani az akkor még meleg napindítómat. Valószínűleg bal lábbal kelhetett fel. Passz. Az okát nem sejtem, egyszerűen csak örülök, hogy Zach bekísérése után sokkal nyugodtabbá vált és pont olyan kezelhetővé, mint a napjainak 90%-ában. Haza úton még egy kávéért is be tudtam ugrani, aminek a felét vezetés közben eltüntettem. A maradékára parkolás után kerítek sort.
Elkerültük egymást reggel. Megesnek csúszások, a forgalom sem baráti a reggeli időszakban, a műszakjainkban, pedig nem ez az első és vagy az utolsó eset, hogy váratlan túlórával növekednek a vég előtti percben. Kisebb, tudatalatti megkönnyebbüléssel nyugtázom az otthoni jelenlétét a motor leállítását követően és kicsomagolom a helyéről az idő közben elbóbiskolt kölyköt, a táskát, egyéb apró ingóságokat a másik kezembe gyűjtve össze, előkészítve a kulcsot is a gyors bejutáshoz.
Az ajtót nem csapom be, finoman pöccintem a helyére a sarkammal, amíg belekortyolok a langyos italba és fülelek, neszezés alapján merre lehet Charlie. Hangosabb köszönéssel nem ébreszteném fel a nyálbuborékozó kisebbiket. A konyha felé megyek elsőnek, letenni a cuccot a pultra és előkotorni egy tiszta zsebkendőt a szájszél letörléséhez. A kávés pohár oldalához szorítva a használt eszközt caplatok fel az emeletre, a háló felé irányítva a lépteim a zubogó víz hiányzó hangjából megtippelve a hollét pontos helyét. Így találok rá az ágyon heverészve. Kényelmesen támasztom meg egy pillanatra a vállam az ajtófélfán, megállva az észrevétel idejére.
- Hé. – szelíd félmosoly ül a vonásaimon a mellékelt, köszöntő biccentés mellett, végül beljebb megyek, egészen az ágyig. - Rázós volt a műszak? – a tekintetemmel bökök felé, célozva a kérdést a fizimiskája, a fáradtnak festő külseje miatt tettem fel ekként, jelét adva a sejtésemnek.
Vissza az elejére Go down
Charlie Grey
LA lakos
Második avatar : Nappali & Konyha - Page 2 Tumblr_pw4k57ZHMQ1vambubo1_250
Avataron : Jenna Coleman
Reagok száma : 65
Hozzászólások száma : 58
I. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 TeVIrre
II. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 YsPCudK
III. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 Tumblr_pw4k57ZHMQ1vambubo2_250
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : mentőápoló
Kor : 35
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Nappali & Konyha - Page 2 Tumblr_inline_plt2nsPxTP1ricaxd_540
II. gif : Nappali & Konyha - Page 2 Tumblr_inline_pltfqkprcs1ricaxd_540

Charlie Grey
 



 

Tárgy: Re: Nappali & Konyha
Vas. Okt. 27, 2019 5:58 pm
A felhajtóra kanyarodó jármű motorzaja halkan hallatszódik fel a hálóba a csukott ablakon keresztül. Aztán az is, amikor megszűnik teljesen. Az ajtócsapódást zaja alig ér fel, a bejáraté meg egyáltalán nem.  Szándékomban áll felülni és lemenni eléjük, csak még kell egy perc vagy kettő. Kifújni, összeszedni magam. Hosszú volt a műszak, különösen az éjszaka és a vége is a megtoldott elnyújtással és hiába a nagyon is egyforma időbeosztással, mentőn ülni egészen más. Még szoknom kell. Nagyon sok mozdulat nincs rutinszerűen a kezemben és tankönyvből megtanulni mit kell csinálni nem ugyanaz, mint terepen dolgozni. Új terület ez, korábban nem csináltam, akkor nem kellett, nem volt feltétel a munkához.
Mire összeszedem, vagyis csak szedném magamat annyira, hogy előbb ülőhelyzetbe tornázódjak, majd pedig felkelve le is menjek a földszintre, beelőz. Basszus, vagy ő szupergyors vagy én vagyok szuper fáradt. Jelen esetben mindkettőre ugyanannyi esélyt látok. Először csak a fejemet fordítom az irányába vagyis kettejük felé. A szelíd mosolyt nyugtázom és egyszerre viszonozom is. Jó látni őket, hiányoztak. Tudom, hogy ez nagyon nyálas, de a huszonnégy órás szolgálat hosszú, akárhogy is nézem és igen, hiányoznak. Mindannyian.
- Sziasztok! – halk marad a hangom, nem nehéz megállapítani, hogy Jake a karjában alszik és nem akarom felébreszteni. Felülök végül, törökülésbe húzva a lábaimat az ágyon és ahogy közelebb is jön, automatikusan nyújtom a kezeimet a fiunkért, hogy óvatosan átvehessem. - Az. Minden tekintetben. Tudtad, hogy egy szexhintával véletlenül képes felakasztani magát egyszerre két ember is? Mert nekem fogalmam sem volt róla eddig. Atyám.. sose verem ki azt a látványt többé a fejemből. Még jó, hogy a harmadik szereplő épp nem vett tevőlegesen részt a „buliban”, volt, aki hívja a 911-et. ..és ezzel azt hiszem mindent elmondtam. A többi eset se volt egyszerű, de ez feltette az egészre a pontot. – egy szuszra mesélek, a fáradtság ellenére a hosszabbra nyújtott válaszadás mellett döntök, na nem mintha ez szándékos eltervezés eredménye lenne. Inkább csak így alakult.
Ha átadja Jaket, automatikusan ringatni kezdem kicsit, hogy biztosan ne ébredjen meg, aztán Cole kezéért nyúlok, hogy lehúzzam magam mellé az ágyra, ha még nem ült volna le. Végül egy üdvözlő, futó csókot is pótlok, ami eddig elmaradt. - Könnyen ment a reggel? – mármint a fiúk összekészítése és főleg Zach suliba kísérésére gondolok a teljes reggeli rutinnal együtt. Az eltervezés ellenére nem mindig megy – vagy inkább soha – zökkentő mentesen, főleg, ha két ekkora gyerekről van szó.
Vissza az elejére Go down
Cole Forester
LA lakos
Második avatar : Nappali & Konyha - Page 2 3fqpDRk
Avataron : Christopher Wood
Reagok száma : 54
Hozzászólások száma : 46
I. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 YsPCudK
II. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 M3BQ2OB
III. kis ikon : Nappali & Konyha - Page 2 Tumblr_p27obxlWNq1ufqujxo2_400
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : rendőr
Kor : 38
Idézet : you’ve been here, right? many times. countless times. you’ve been here too many times that you’ve already memorized how to survive. this time, do it again. don’t give up. remember that you’ve been here, and you will survive.
I. gif : Nappali & Konyha - Page 2 G1qN9yu
II. gif : Nappali & Konyha - Page 2 IEibkkA

Cole Forester
 



 

Tárgy: Re: Nappali & Konyha
Kedd Okt. 29, 2019 10:31 pm
Kényelmes másodperccel adózok a fáradtságról árulkodó látványnak az ajtófélfa ideiglenes támasztékában, hogy legyen ideje felfigyelni és szimplán örülök neki egyben hazaért. Annak minden alkalommal.
Az ágyszélnél állok meg és a nyújtózkodó karjait látva óvatosan adom át a csendben szunnyadót, ügyelve ne essen ki se ő, se a kávé a kezemből a művelet folyamán. A zsebkendőt ledobom az ágyra, a szabad kezemmel, pedig közvetlen a térde mellé tenyerelek. A közelségét preferálva hallgatom, bele-belekortyolva a kávémba a sztori alatt. A szemem kikerekedik egy ponton, a felvillanásából, pedig egyből levágja a helyzet vizuális elképzelésén dolgozom fejben és szívesen fogadom a szuszvételt követő üdvözlést. Finoman megpihentetem közben a kávéspoharat a combjának egy szabad pontján.
- Nem, nem. Kérlek, részletesen meséld el hogyan tudták fizikailag kivitelezni a felakadást. – a mindent elmondott túlzásnak hat a hiányos kép fényében. - Egyébként elég degenerált eset, nehéz eldönteni szánalomból, fapofával kibírni jobb a helyszínen vagy a röhögést visszatartva. Ez volt az utolsó, ami becsúszott? – az italom kihűlt mostanra, az alján lögybölődő mennyiséget egyszerre hajtom le. Végül megrázom a fejem a reggelre irányuló kérdés hallatán. A sóhajszerű levegőkifújást visszafogom.
- Volt már rosszabb is. Jake nyűgös, figyeleméhes volt. Kávéra se hagyott időt, hiába főztem le. Zach oké volt, csak rájött a faggatózás mindenféle témában. A legtöbbjére azt se tudtam mit válaszoljak, gondolom előző nap hallott róluk a suliban és most jutottak az eszébe. A legjobbkor. – reggel, amikor az ember kevésbé van a beszédképességeinek magaslatán vagy egyszerűen nem ezt a napszakot tartja a legideálisabbnak a csevegésre úgy általánosságban. Bár érteném ő miért igen. A megüresedettel oldalra dőlök, egyelőre lerakom a padlóra.
- Mikorra kaptál időpontot? – kanyarodok el egy másik témára. Az üzenetben nem jelölte meg pontosan, ami nem jelent gondot, szabadnapom van.
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
 



 

Tárgy: Re: Nappali & Konyha
Vissza az elejére Go down
Nappali & Konyha
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Konyha
» Konyha
» Konyha és étkező (Tűzoltóállomás)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
911 Los Angeles :: 
Forester-Grey-ház
-
Ugrás: