KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Sétányok (The Groove)

Admin
LA lakos
Második avatar : Sétányok (The Groove) K0iLbdy
Avataron : Faceless
Reagok száma : 251
Hozzászólások száma : 269
I. kis ikon : Sétányok (The Groove) YsPCudK
II. kis ikon : Sétányok (The Groove) M3BQ2OB
III. kis ikon : Sétányok (The Groove) TeVIrre
Elõtörténet : city of fallen angels
Foglalkozás : administration
Kor : 242
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Sétányok (The Groove) Giphy
II. gif : Sétányok (The Groove) Giphy

Admin
 



 

Tárgy: Sétányok (The Groove)
Kedd Jún. 18, 2019 10:08 pm
Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Sétányok (The Groove) Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Sétányok (The Groove) 4246_900
II. kis ikon : Sétányok (The Groove) ZQgU
III. kis ikon : Sétányok (The Groove) J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Sétányok (The Groove) American-horror-story-gif-3
II. gif : Sétányok (The Groove) Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Sétányok (The Groove)
Hétf. Okt. 21, 2019 9:58 pm

Isabelle and Clay

Felborultak a dolgok nagyon. Minden vagy össze jön vagy szétesik. Én pedig benne vagyok a közepében és azt se tudom merre forgassam a fejemet. Örülök, hogy létezem egyáltalán. Vagy nem? Vagy...izé...Fogalmam sincs mit kellene gondolnom. John. River. Amanda. Roy. Egyre dilisebb ez az egész dolog. Alsó ajkamat harapdálva sétálok az ember tömegben ahogy visznek a lábaim. John. Csak úgy beállított. Nem szokott ilyet csinálni, hogy a lakásomra feljöjjön mert...mert inkább kerüljük az ilyesmit, hogy valamelyikünk a másik lakásán kössön ki. Ennek már sokszor meg volt a böjtje és tanulva belőle mindig szabad téren, emberek között, több út vonalon való távozással való helyekre beszéltünk találkozásokat. Vagy az őrsön ha betoltam oda a képem esetleg a kocsijában, a kedvenc köpködőjében vagy ha nagy ritkán de a kaszinók környékén is felkutatott ha akart valamit. Persze mindig ezek a találkozók minél privátabbakra sikerültek nehogy bárki is kiszúrjon egy rendőr társaságában. De ez mégis volt annyira fontos, hogy feljött hozzám. Bejött a lakásomra és még egy kávét is elfogadott. A konyha asztalomnál ült figyeltem őt és közben sok vívódás volt az arcán. Láttam, hogy az a férfi akit lassan pelenkás korom óta ismerek, hogy kezd megöregedni. A szarka lábak enyhén már rajzolódnak a szemeinél, ajkai töredezettek a lánc dohányzástól, vagy a szivartól amit éppen szívesebben ölné a testét. A haja színe kissé kiőszült egy pár csíkban és az arcán enyhe borosta jelent meg miközben nagyon is jól tudom, hogy John nem éppen az az ápolatlan fajta ember. Mármint nem tölt órákat azzal, hogy össze készüljön egyszerűen csak...Gondol magára.De ugyan akkor már sokkal...megtörhetetlenebbnek tűnt, miközben aprókat kortyolt a kávéba és maga elé nézve sötét szemeivel gondolkodott. Én pedig egyre jobban bordáimat fúró kíváncsisággal vártam vajon mi ennyire fontos. Ha valami ügyről lenne szó felhívna és találkozást szervezett volna nekem. De semmi előre ide telefonálás. Csak megjelenés. Aztán kinyögte. "Van egy féltestvéred." Erre az lett volna a válaszom, hogy igen tudom a bátyám aki most egy híres film színész. De ahogy felnézett rám egyenesen az arcomra egyáltalán nem Derekre gondolt. Megdermedtem és nagyon sokáig csak bámultunk egymásra. Aztán folytatta. "Szerettem Carlotte-t..." anyám nevére megrezzenek és össze szorítom az ajkamat, "Ne tegyél úgy mintha nem sejtetted volna..." cifrázta egy félmosollyal az arcán. Elmesélte Isabelle történetét nagy vonalakban én pedig egyszerűen csak...Azt hiszem Johnra akartam borítani az asztalt de nem tettem meg. Nem tettem semmit. Elmeséli, hogy most miért került elő a húgom én pedig nyelek egyet ahogy elfordítom a fejemet és össze fonom magam előtt a kezeim. Csak azt akartam, menjen el és erre szépen meg is kértem a magam módján John pedig nem kezdett akadékoskodni ahogy szokott egyszerűen...elment. Elmondta amit akart és én csak arra tudok gondolni, hogy lett egy húgom akit anyám eltitkolt a bő ruháival, nem mondott soha semmit én pedig a 8 éves fejemmel. Eltitkoltak mindent. Lehetett volna valami ami miatt haza jártam volna többet és anya életébe is szebb kort vihetett volna...de...így értem a legjobban miért fordult bele abba a világba végül. Ahogy a gondolataim egyre csak visznek nem igen foglalkozom merre tartok csak arra leszek figyelmes, hogy a központnak egyik albérlet ajtaja előtt állok a sorházak sorai előtt és a csöngőn tartom az ujjam de még nem nyomtam le. Szeretném látni, hogy valóban igaz-e vagy csak valami hülye indokot talált ki, hogy ide jöjjek...Vagy nem tudom...Nézem a csöngőt az ajtón John neve a lépcsőn pedig egyik lábamról a másikra állok. John nem mondta el neki. Talán jobb is lenne ha nem ismerne meg. Boldogabb lenne talán. Nem kell még egy csalódás, hogy én sem voltam vele...de én nem is tudtam, hogy létezik. Miért titkoltad el anya...? talán láttad mi leszek..? Lehunyom a szemeim és sóhajtok egyet ahogy ajkaimon kifújom a levegőt és benyomom a csengőt. Remélem John itt lesz. Talán így könnyebb lesz...Vagy nem. Csak még rosszabb lesz. Nem tudom. Szeretném, ha találkozna velem...azt hiszem.

Vissza az elejére Go down
Isabelle Tailor
LA lakos
Második avatar : Sétányok (The Groove) Xcgqdch
Avataron : Chloe Moretz
Reagok száma : 3
Hozzászólások száma : 8
I. kis ikon : Sétányok (The Groove) Tumblr_inline_o9knlhH8ng1rifr4k_500
II. kis ikon : Sétányok (The Groove) HJlX
III. kis ikon : Sétányok (The Groove) Giphy
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : tanuló
Kor : 20
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Sétányok (The Groove) Giphy
II. gif : Sétányok (The Groove) Source

Isabelle Tailor
 



 

Tárgy: Re: Sétányok (The Groove)
Hétf. Okt. 21, 2019 10:58 pm
Már pár napja annak, hogy ide költöztem, de még mindig tök idegennek érzem magam ebben a házban. Jack viszont nagyon is jól érzi magát, aminek azért örülök. Neki is hatalmas változás ez. Már csak én vagyok neki és a hatalmas kert sincs többé. Szerencsémre nem kellett sokáig magyarázkodnom azért, hogy miért is nem akarok iskolába menni most pár napig. John megértette és erre a hétre ki is kért engem. Barátaimmal telefonon kommunikáltam. Bár imádom őket mégis úgy érzem most egy kis egyedüllétre van szükségem, hogy feldolgozzam a dolgokat.
A szobám rendezésével, a holmijaim elpakolásával foglalatoskodom és közben igyekszem Jackkel minél többet játszani, ami nem csak rajta segít, de rajtam is. Nem vittem túlzásba az öltözködést. Minek is tenném? Hisz nem bálba készülök és max csak a mopszomnak kell elviselnie a látványt.
Amint megéhezem kisétálok a konyhába és elkezdek kutatni. Még nem ismerem ki magam benne, de idővel biztosan megtanulom, hogy minek hol a helye. Végül több perces keresgélés után a müzlis dobozt választom és a tejet. Mást most nem is nagyon kívánok. Kiöntöm magamnak a kaját egy tálba, majd Jacknek is adok enni, nehogy éhen maradjon a szentem. Csak ez után ülök le a tálkámmal az asztalhoz és kezdek el eszegetni, miközben csak bambulok magam elé.
A csengetést alig hallom meg, leginkább csak a kutya ugatása zökkent ki. Meglepődöm a váratlan látogatón. Elvileg senkit sem várok, bár ki tudja kit küld a nyakamra John. Érdeklődve nyitok ajtót az idegennek.
-Jó napot! Segíthetek?-Teszem fel a kérdést illedelmesen, de közben abban reménykedem, hogy hamar lezárhatjuk ezt a beszélgetést.
Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Sétányok (The Groove) Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Sétányok (The Groove) 4246_900
II. kis ikon : Sétányok (The Groove) ZQgU
III. kis ikon : Sétányok (The Groove) J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Sétányok (The Groove) American-horror-story-gif-3
II. gif : Sétányok (The Groove) Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Sétányok (The Groove)
Kedd Okt. 22, 2019 8:59 pm

Isabelle and Clay

Kis félelem lesz úrrá rajtam ahogy benyomom a csengőt. Végül is még elszaladhatok...Ki jön elkönyveli, hogy csak suhancok szórakoznak és vissza megy John béke lakásába aminek most ő állandóbb lakója lesz mint eredeti tulajdonosa. De a lábam nem bír megmozdulni...Mint akit betonból ide öntöttek úgy állok itt és nézem az ajtót aztán figyelek fel a kutya ugatásra. Johnnak nincs kutyája szóval ez biztos Isabelle-jé. Motoszkálás, a kutya ugatás abba marad majd a zár zörgése és az ajtó kinyílik majd egy szőke haj, egy kerek arc és egy ismerős szempár néz rám. Köszön és érdeklődve pislog rám de én nagyon sokáig csak nézek vissza rá. Annyira hasonlít anyára... Én max a hajából örököltem és pár vonását jellemileg de ennyire...Pislogok párat és lehunyom hosszan a szemem.-Öhm...szia... Én csak...azt hittem, hogy..John itthon lesz.-beszélek lassan ahogy igyekszem feldolgozni, hogy valóban létezik és itt van. Ő a húgom.-Clay vagyok.-nyújtom felé a kezemet óvatosan és ha elfogadja meg ő is be mutatkozik finom mosolyt engedek felé.-John rokona vagy?-kérdezem, hogy ne tűnjek hülyén és bár tudom a választ mégis igyekszem kedves de óvatos lenni, hogy ne derüljön ki a titok rólam is és nem sokkoljam még jobban mint amennyire azt már az apja elkövette.

Vissza az elejére Go down
Isabelle Tailor
LA lakos
Második avatar : Sétányok (The Groove) Xcgqdch
Avataron : Chloe Moretz
Reagok száma : 3
Hozzászólások száma : 8
I. kis ikon : Sétányok (The Groove) Tumblr_inline_o9knlhH8ng1rifr4k_500
II. kis ikon : Sétányok (The Groove) HJlX
III. kis ikon : Sétányok (The Groove) Giphy
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : tanuló
Kor : 20
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Sétányok (The Groove) Giphy
II. gif : Sétányok (The Groove) Source

Isabelle Tailor
 



 

Tárgy: Re: Sétányok (The Groove)
Kedd Okt. 22, 2019 10:27 pm
Nem számítok arra, hogy bárki is becsönget Johnhoz, hisz tudniuk kellene, hogy ilyenkor nagyban dolgozik. De a jelek szerint valaki mégis szerencsét próbál, csak hiába, mert csak én tudok neki ajtót nyitni. Jack azonnal kiszalad és már szagolni is kezdi az idegent egy kis röfögés kíséretében. Én meg csak a srácot, vagy talán férfit figyelem, aki úgy tűnik igen nehezen találja meg a hangját, mert elég lassan válaszol a kérdésemre. Pedig igen egyszerű kérdést tettem fel. Oka van annak, hogy ide jött, de hirtelen elfelejtette? Bizarr...
-Hát nincs itthon, dolgozik...-Válaszolom neki egyszerűen és tömören. Ne várja el senki tőlem, hogy most széles mosollyal fogadjak minden idegent, vagy legalább is számomra idegeneket. Majd biztosan panaszkodni fognak Johnnál, de cseppet sem érdekel a dolog.
A felém nyújtott kézre először csak rápillantok, majd megfogom azt és én is bemutatkozom.
-Isabelle.-Bár nem is tudom miért is árulom el a nevem. Semmi köze nincs hozzá. Biztos csak egy haverja, bár jóval fiatalabb nála. Ha meg kolléga, akkor tudnia kellene, hogy dolgozik.
-Igen az vagyok. És te? Honnan ismered?-Egyelőre nem invitálom beljebb, hisz honnan tudjam, hogy nem csak átver? Nem fogok mindenféle idegent beengedni ide... Mondom ezt úgy, hogy csak pár napja élek itt.
Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Sétányok (The Groove) Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Sétányok (The Groove) 4246_900
II. kis ikon : Sétányok (The Groove) ZQgU
III. kis ikon : Sétányok (The Groove) J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Sétányok (The Groove) American-horror-story-gif-3
II. gif : Sétányok (The Groove) Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Sétányok (The Groove)
Szer. Okt. 23, 2019 7:40 pm

Isabelle and Clay

Közli, hogy John nincs itt én pedig magamban szusszanok egyet. Reménykedtem, hogy talán pár napig nem hagyja magára a lakásában de hát mit tehetünk John a munka hőse és ha valami fáj neki inkább búja az aktákat és iszik meg egy nap majdnem 4 kávét meg fogyaszt el majdnem 1 doboz cigit, esetleg piti bűnözőkön éli ki magát és a benne rejlő érzelmeket. Kurvákhoz soha nem volt foga a nőkkel való ismerkedés meg amúgy is nehezen ment neki. Csodálkozom anyámat, hogy sikerült meghódítania de lehet amilyen cselszövő lettem ezt nem is az apámtól örököltem hanem az anyám egyik jellem vonása és ennek esett áldozatul John is ennek gyümölcse pedig a kishúgom. Miért nem tudom egyszerűen csak elfogadni, hogy egy szerelmi gyümölcs ő? Nem tudom...annyira abszurd ez John részéről anyám pedig már akkor sem volt éppenséggel egy tiszta ember. Bemutatkozik és a hallott nevet immár ő is kimondja számomra én pedig igyekszem úgy tenni mintha most hallottam volna először.-Örülök, a találkozásnak Isabelle.-mondom finom mosollyal az arcomon ahogy enyhén megszorítom a kezét majd lassan elengedem.-Hát régi ismerős...vagyis nagyon régi...A munkahelyén nem találtam és azt hittem itthon van.-kamuzok gyorsan valamit, hogy ne tűnjek túl hülyén, hogy mivel már amúgy is ismerem Johnt akkor minek jöttem ide.-De biztos csak járőrözik vagy ilyesmi...-vakarom meg kínosan a tarkómat ahogy kicsit nevetek is mellé.-Öhm...nem..nem tudod mikor jár erre?-kérdezem bár valami teljesen mást szeretnék mondani. Azt szeretném mondani, hogy nem akar-e sétálni egyet de ezt így tök vadidegenként hogyan is nyöghetném be neki. De amúgy is spontán alak vagyok és most Johnról el fogy a témánk valami mást kéne felütnöm mert szeretném ha nem csak egy 5 perces beszélgetés zajlana le közöttünk.-Jártál...Jártál már a központban? Ha gondolod megmutatom mert eddig...nem láttalak erre és ahogy ismerem Johnt biztosan nem vezetett körbe vagy ilyesmi...Persze ha csak nem veszed tolakodásnak nem akarlak zavarni...vagy ilyesmi...-mondom kicsit hadarva de nem akarok tömeggyilkosnak tűnni. Csak szeretném megismerni a húgom.

Vissza az elejére Go down
Isabelle Tailor
LA lakos
Második avatar : Sétányok (The Groove) Xcgqdch
Avataron : Chloe Moretz
Reagok száma : 3
Hozzászólások száma : 8
I. kis ikon : Sétányok (The Groove) Tumblr_inline_o9knlhH8ng1rifr4k_500
II. kis ikon : Sétányok (The Groove) HJlX
III. kis ikon : Sétányok (The Groove) Giphy
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : tanuló
Kor : 20
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Sétányok (The Groove) Giphy
II. gif : Sétányok (The Groove) Source

Isabelle Tailor
 



 

Tárgy: Re: Sétányok (The Groove)
Hétf. Nov. 04, 2019 5:10 pm
Az arcomról leginkább az unalmat lehet leolvasni. Végig hallgatom mert nem neveltek illetkennek, de légyszívesebben elköszönnék tőle és vissza mennék a szobámba. Ahogy elkezd magyarázkodni csak egy kérdés jut az eszembe, amit inkább nem teszek fel, csak magamban próbálom megválaszolni. Mi a francért nem próbálta felhívni telefonon? A mai világban ez már nem egy szokatlan dolog. Inkább az a fura, ha valakinek nincs mobilja.
-Igen, biztos! - Annyira még nem ismerem őt, hogy tudjam mikor mit csinál, de jelenleg olyan nagyon nem is érdekel.
-Őszintén? Nem tudom. Eddig mindig máskor ért haza. Nem szokta velem megosztani.-Vonom meg a vállam. Ismerősökkel azért nem szoktam ennyire rideg lenni, de ő most nekem egy vadidegen és nincs is túl sok kedvem vele dumálgatni.
A következő kérdésén nem kicsit lepődöm meg. Most már egyre gyanúsabb nekem ez a fickó. Miért akarna engem csak úgy ide-oda kísérgetni és megmutatni a központot, amit amúgy remekül ismerek.
-Itt szül... - Nem tudom befejezni a mondatomat mert Jack úgy dönt, hogy ő bizony inkább világot látna, így elrohan az egyik irányban.
-JACK! -Azzal csak becsapom magam mögött az ajtót és rohanni kezdek a kutya után. Hogy a fickó mit tesz most nem nagyon izgatn. Nem akarom elveszíteni a kutyát.!!
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
 



 

Tárgy: Re: Sétányok (The Groove)
Vissza az elejére Go down
Sétányok (The Groove)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Sétányok (Hollywood & Highland)
» Üzletek (The Groove)
» Központi szökőkút (The Groove)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
911 Los Angeles :: 
The Grove Bevásárló Center
-
Ugrás: