KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Boxok (Next Door)

Admin
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) K0iLbdy
Avataron : Faceless
Reagok száma : 251
Hozzászólások száma : 269
I. kis ikon : Boxok (Next Door) YsPCudK
II. kis ikon : Boxok (Next Door) M3BQ2OB
III. kis ikon : Boxok (Next Door) TeVIrre
Elõtörténet : city of fallen angels
Foglalkozás : administration
Kor : 242
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Boxok (Next Door) Giphy
II. gif : Boxok (Next Door) Giphy

Admin
 



 

Tárgy: Boxok (Next Door)
Csüt. Jún. 20, 2019 3:49 pm
***
Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Boxok (Next Door) 4246_900
II. kis ikon : Boxok (Next Door) ZQgU
III. kis ikon : Boxok (Next Door) J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Boxok (Next Door) American-horror-story-gif-3
II. gif : Boxok (Next Door) Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Kedd Aug. 06, 2019 12:46 am

River and Clay

Már késő délután van szóval fel se tűnt mennyire elhúztuk nálam az időt. Szóval ezek szerint egész sokáig adtuk az ágyban az akrobatikus mutatványainkat. Mondjuk későn is keltünk föl. Kellemesen jó idő van szóval zsebre csúsztatom a kezeimet ahogy megyek Rivi mellett széles mosollyal az arcomon kissé elégedett fejemmel azt hiszem le tudja olvasni rólam, hogy nagyon is jól érzetem magamat. Szóval nem vagyok köcsög és nem valami putri helyhez vezetem hanem azért egy elég menő de valahol átlagos éttermet választottam magunknak. Jókat szoktam itt enni Amanadával ha van kedve kimozdulni de nem éppen bálkirálynő akar lenni én meg bálkirály.-Remélem azért tetszeni fog a hely.-jegyzem meg ahogy Rivire sandítok barna szemeimmel majd vissza nézek az útra. Itt az utcán már nem igazán merek kisebb gesztusokat tenni felé mert félek nem akarja, hogy bárki is lásson bármit vagy, inkább dühös lesz rám, hogy utcán mit művelek így csak megyek mellette és vezetem őt míg nem végül elérjük Nex Doort és kinyitva az ajtót lépek be aztán körbe nézve megyek egy boxhoz, hogy ott foglaljak helyet. Szerintem sokkal hangulatosabbak mint mondjuk az asztalok úgyhogy ledobva magam csúszok be az ablakhoz és megvárom míg Rivi is helyet foglal velem szemben. Vagyis gondolom oda ül és nem mellém. Mert miért is ülne mellém?-Voltál már itt?-kérdezem kicsit izgatott kíváncsisággal ahogy nézek rá barna szemeimmel majd kezembe veszem az asztalon pihenő papírt amin az italok vannak leginkább. Nézegetem mit is innék szívesen de a tegnapi vodka után inkább valami üdítőt nézek ki majd ha megvagyok oda nyújtom Rivinek, hogy ő is válaszon valamit inni amíg nem jön valaki, hogy felvegye az ital rendelést és mellé ne hozza az étlapot.

Vissza az elejére Go down
River Kwon
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_pw6qqka3371tit2gyo2_250
Avataron : Oh Sehun
Reagok száma : 76
Hozzászólások száma : 78
I. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_pt5um9SbDN1uj5mxxo5_400
II. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_ps3dfcwIhv1w5u5ay_540
III. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_przcchMWuj1v9ettw_1280
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : alkalmi munkás, statiszta
Kor : 26
Idézet : Jump off the diving board Into shallow water Oh this a risk that I really, really, gotta gotta I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions Burning up inside the inferno I'm past the point of no return I need to let go I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions
I. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_ox9dygyYng1v8km4lo4_r1_400
II. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_oszgwjdjLT1tsqtheo1_540

River Kwon
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Hétf. Aug. 12, 2019 12:04 am
Date or what

Fogalmam sem volt mit tervez vagy hova megyünk enni, szóval felvettem a fekete ingem, amit néhány héttel ezelőtt hagytam nála és jé baszki…kimoshatta, mert Clay illata volt. És ez egy két héttel ezelőtt még biztos zavart volna, meg hát mi a francért mossa ez ki a cuccaimat, amiket ott felejtek, mert hát nem az anyám, meg nem a csajom és azt hiszem így haverok között ez így nem szokás.  Most az volt a különbség, hogy már nem nagyon tudott zavarni semmi, amúgy is olyan éhes voltam, hogy már a sátánnal is elmentem volna vacsorázni, ha kifizeti a rendelésemet.
Furcsán érzem most magam mellette az utcán, valahogy úgy, ahogy eddig soha és tudom, hogy túlparázom, mert semmi sem történik, még csak túl közel sem jött hozzám, de mégis azon kezdtem agyalni, hogy vajon az emberek ránk nézve belegondolnak-e, hogy szexeltünk.
-Ha finom kaját adnak kurvára boldog leszek-jegyzem meg mosolyogva és próbálom nem pásztázni az emberek arckifejezését, mert nem tudják és nem is tudhatják, hogy valaha történt köztünk bármi is, azt meg végképp nem vághatják le, hogy mi. Paranoiás vagyok, az a bajom, ezt mondogatom magamnak, ahogy belépünk a helyre és elismerően biccentek Claynek,mert elég jól néz ki. Nem igazán vagyok ilyen típusú helyekhez szokva, szóval örülök, hogy valami póló helyett most pont az ingemet sikerült magamra rángatnom. Mikor leülök vele szemben a boxban, még mindig az jár a fejemben, hogy vajon nem fura vagy randiszerű-e, hogy most így itt vagyunk ketten és kicsit feszengek az egész miatt,pedig nem kellene érdekeljen, hiszen kurvára mindegy nekem mi is a véleménye mondjuk a pincérnek a kettősünkről.
-Nem, még sosem-válaszolok a kérdésére, miközben idegesen dörzsölöm meg a tarkóm. Érdekes, most milyen zavarban vagyok, bezzeg akkor nem érzem olyan furán magam, mikor a farkam veszi a szájába. Új nekem ez az egész, kicsit ki is borít, hogy most itt ülünk, mint valami párocska.
-Figyelj…-nézek rá-te amúgy gyakran jársz el így pasikkal vacsorázgatni, vagy mi?-kérdezem csak hogy tudjam, most mire kell számítsak, de hamar befogom a pofámat, mikor látom a pincért közelíteni és inkább csak azzal foglalkozom, hogy megrendeljem a sörömet.




Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Boxok (Next Door) 4246_900
II. kis ikon : Boxok (Next Door) ZQgU
III. kis ikon : Boxok (Next Door) J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Boxok (Next Door) American-horror-story-gif-3
II. gif : Boxok (Next Door) Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Hétf. Aug. 12, 2019 11:15 am

River and Clay

Szeretem a boxokat, sokkal biztonságosabbak mint egy asztal meg szerintem hangulatosabbak is. Halkan szusszanok ahogy leteszem az itallapot és Rivi szavaira rá nézek majd ahogy közeledik a pincér ő meg előadja az inkognitó 2000-ret csak felvonom a szemöldököm. Egy egyszerű narancslét kérek aztán ha felveszi mindkettőnk italrendelését leteszi az étlapokat és mint egy normális pincér elvonul. nem bámul minket, nem kérdő a tekintete egyszerűen elment, hogy hozza az italokat. Lassan kinyitom az étlapot és közben gondolkodom, hogy mit is mondjak Rivinek.-Tudod, nem csak lányok és férfiak járnak kajálni együtt. Lányok, lányokkal is járnak, meg fiúk fiúkkal.-mondom és közben lapozgatom, mit is ennék szívesen.-Csak mert te tudod a hátterét ne gondold azt, hogy akkor mindenki tudja. Éppen ezzel fogod magadra vonni a figyelmet. Viselkedj normálisan.-jelentem ki ahogy felnézek rá és pislogok párat irányába majd visszahajolva szusszanok párat ahogy a sajtos ételeket nézegetem.-Amúgy meg igen, voltam már sráccal vacsizni és nem mutogatott rám senki, hogy "buzi".-jegyzem meg ahogy saját szőke tincseimbe túrok de mindig visszaesik a homlokomba göndör tincseim szóval ugyan ott vagyok.-A tejszínes,csirkemell szeletes tésztájuk nagyon finom, azt csak ajánlani tudom.-mondom hirtelen ahogy ismét váltok a gondolataim között. Mert igen én is voltam így mint Rivi de minél előbb elengeded ezeket a gondolatokat annál könnyebb lesz végül pedig egyáltalán nem fog érdekelni és észre veszed hogy másokat pedig egyáltalán nem érdekel és "jé, csak én parázom túl az egészet" címszóval rádöbbensz, hogy egy semmiségből elefántot növesztesz. Erre persze magától kell rájönnie, én beszélhetek róla ha ő nem határozza el. Nekem könnyű volt mert éppen a "nem érdekel a társdalom véleménye" korban történt ez velem. Meg engem nem neveltek szüleim és gondolom valahol ez neki barom durva, hogy így elhatárolódott a nevelésétől.-Mondjuk én rántott brokkoli krumplit fogok enni, olyan karikában. Sose tudom a nevét.-gondolkodom ahogy magam elé elmosolyodom, és azt hiszem olyan sajtos hússal fogom fogyasztani így amikor én meg vagyok, hogy mit is fogok enni becsukom az étlapot. Nem sokkal a pincér visszajön az italokkal és leteszi az asztalra aztán ha megvan a rendelésünk azt még felveszi és végül távozik én pedig széles mosollyal az arcomon nyújtózok egyet és fejemet a box finom bőr ülésébe döntöm.-Azért jól vagy?-kérdezem pár perc csönd után mert nem szeretném ha végig idegeskedné ezt a kajálást. Ez csak egy vacsora, nem kell nekem virágot vagy verset szavalni. Vagy fordítva. Csak meghívtam vacsorázni. Ennyi...vagy csak én gondolkodom ilyen felszínesen?

Vissza az elejére Go down
River Kwon
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_pw6qqka3371tit2gyo2_250
Avataron : Oh Sehun
Reagok száma : 76
Hozzászólások száma : 78
I. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_pt5um9SbDN1uj5mxxo5_400
II. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_ps3dfcwIhv1w5u5ay_540
III. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_przcchMWuj1v9ettw_1280
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : alkalmi munkás, statiszta
Kor : 26
Idézet : Jump off the diving board Into shallow water Oh this a risk that I really, really, gotta gotta I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions Burning up inside the inferno I'm past the point of no return I need to let go I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions
I. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_ox9dygyYng1v8km4lo4_r1_400
II. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_oszgwjdjLT1tsqtheo1_540

River Kwon
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Hétf. Aug. 12, 2019 6:57 pm
Date or what

Nem tudom, hogyan kell az ilyen helyzeteket kezelni, mert még sosem alakult így semmi egy sráccal, aki utána még kajálni is elvitt, meg úgy sráccal általában. Ez az egész viselkedésemen látszik, mert még a szokásosnál is jobban feszengő fasznak tűnök, pedig azt hittem nem tudom már magam felülmúlni.  Kicsit úgy magyaráz nekem, félig az étlapját böngészve, mintha egészen hülyének gondolna, hát ettől nem vagyok feltétlen olyan boldog, hogy kiugrok a bőrömből, de meg tudom érteni. Lehet éppen most fordul meg a fejében, hogy szex után ki kellett volna nyitnia nekem a bejárati ajtót és integetni, ahelyett, hogy bájolgott volna velem, mert már nagyon elege lehet, mégis csak sóhajtani tudok, pedig vágom ám, hogy idióta módjára viselkedem.
-De hát én teljesen normális vagyok-próbálom elkapni a tekintetét az étlap felett- vagy nem?
Látom, jobban teszem, ha nem megyek el bűnözni, mert már most gyanús vagyok, pedig azt hiszem semmi olyat nem tettem,ami ellenkezik a törvénnyel, csak ülök itt a legjobb barátommal és várom sörömet, közben meg azt sem tudom most így hirtelen mihez tartsam magam vele kapcsolatban.
-Jó, bocsánat, nem erre akartam ezzel kilyukadni-villantok rá egy ideges félmosolyt. Na, ha valaha tetszettem nyomorultnak most fogom hirtelen elmulasztani minden szimpátiáját, mert  tényleg kurva hülyén viselkedem. Igaza van, senki nem hisz rólunk semmit, meg ha hinne sem lehetne biztos az igazában és járkálna körben az egész helyen, hogy „nézzed má’, a buzit”. Csak kajálunk, tök okés az egész, ha már nagyon félreértőset akartam volna játszani magammal akkor már könnyen kezdhettem volna onnan is, hogy persze ez fura, az meg nem is gyanús, hogy feljárkálok a  lakására és…hát meg minden egyéb, ami ott történt és ott is marad. Hálásnak kéne lennem, amiért etet, szívhatom a füvét, kimossa a cuccaimat, amiket odabaszok a sarokba és néha még a piámat is fizeti, tényleg kurva rendes velem és ebből a gondolatmenetemből szakít ki a gyomorkorgás, szóval lehet rá kellene pislognom az étlapra.
-Imádom a tésztát-mondom rápislogva a javasolt kajára és én azt hiszem meg is vagyok, mert Claynek amúgy elég jó ízlése van a pia és a zabálnivaló terén, érdemes rá hallgatni.
-Hülye…-nevetek, amiért azt sem tudja, hogy hívják a kaját, amit enni akar és igazából az ilyen pillanatai kurva aranyosak és mindig szórakoztatnak. Néha tényleg rohadt nehéz elhinni, hogy kettőnk közül ő az idősebb. Mikor a pincér kihozza a sörömet és felveszi a rendelést már igyekszem nem merev fasz módra viselkedni és nem tovább égetni Clayt.
-Minden fasza-bólintok, ahogy beleiszom a sörömben- csak még kicsit kavarognak a fejemben a dolgok,egy csomó kérdés, hogy miért is keféltél velem, meg hasonlók.





Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Boxok (Next Door) 4246_900
II. kis ikon : Boxok (Next Door) ZQgU
III. kis ikon : Boxok (Next Door) J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Boxok (Next Door) American-horror-story-gif-3
II. gif : Boxok (Next Door) Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Hétf. Aug. 12, 2019 10:44 pm

River and Clay

Normális? Normális?! Fogalmam sincs, hogy most mit kellene neki mondanom. Én tudom magamról, hogy egyáltalán nem egy elfogadott életet élek a világban, az összes vallás szerint minden legrosszabb rémálmom be fog teljesülni ha hívő lennék. A homofóbok szerint beteg, vagy mocskos buzi vagyok még akkor is ha lányokkal is összefekszem. De ilyen az emberi társadalom. Ami irtózatos számára azt soha nem fogja elfogadni. Én pedig azon csoportba tartozom aki minden ilyen véleményt leszar és magának éli az életét. És ennyi..Ahogy érzem keresi a pillantásom és felém néz lassan rám néz. Megerősítést keres tőlem, hogy normális e ő...Figyelem és szusszanva csukom be az étlapot.-Nézd Rivi...számomra teljesen normális ami történt...mert én egy olyan világ vagyok egy olyan emberi réteg aki elfogadja és számára ez elfogadott...És...vannak akik azt mondják, hogy ez nem normális. Az már a te döntésed, hogy melyik rétegbe akarod sorolni magad.-pillantok felé és finom mosolyt engedek meg irányába, ahogy a szemeit figyelem majd szusszanva veszem a kezembe a pohár tartó kis lapot és megforgatom kicsit ujjaim között. A bocsánat kérésre felé nézek és lágyan elmosolyodom. Figyelem barna szemeimmel és enyhén oldalra döntöm a fejemet ahogy gondolkodom, vajon éppen min agyal szegényem azon kívül, hogy igyekszik megnyugtatni kis lelkét, hogy itt teljes biztonságban van a titka.-Rivi...ugye tudod, hogy soha senki nem fogja megtudni..-mondom komolyan ahogy figyelem őt mert megakarom erősíteni abban, hogy nem fogom őt elárulni és nem kell minden sarkon azon rezelnie, hogy ki fogja megköpködni vagy ilyesmi. Jól esik közben az is, hogy hallgat az ilyen hozzáértő dolgaimhoz. Sokszor elgondolkodom, hogy miért nem megyek el ételkritikusnak de azt hiszem akkor olyan elhízott egy disznó lennék, hogy arra szó nincsen. Szóval maradok egy kis szélhámos, aki éli lenge életét.-Hát de ha most nem jut eszembe a neve.-vigyorodom el és figyelem ahogy nevet rajtam mert. Ezt szeretem a legjobban közöttünk. Nevet rajtam és ezért megéri hülyét adni. Megéri, hogy boldog legyen miattam. Szeretem ha mosolyog miattam. Ha nevet, ha csak jól érzi magát. Azt jelenti, hogy minden szarságot el tud felejteni csak azért mert én szórakoztatom. És ez jó. Boldoggá tesz a gondolat, hogy boldog...Szusszanok a válaszára és halkan elnevetem magam majd megemelve a narancslét iszok bele.-Hát akkor tedd fel a kérdéseid és válaszolok..-emelem meg a kezeim, hogy itt vagyok, kérdezzen és hallgatom amire pedig tudok válaszolok.-De azt hiszem a "miért keféltem veled" kérdésre már nem egyszer választ kaptál.-mosolygok felé és persze óvatosan mondom ki a szavakat de tudom, senki nem fogja meghallani.-Szóval mi az amire még egyáltalán nem válaszoltam?

Vissza az elejére Go down
River Kwon
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_pw6qqka3371tit2gyo2_250
Avataron : Oh Sehun
Reagok száma : 76
Hozzászólások száma : 78
I. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_pt5um9SbDN1uj5mxxo5_400
II. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_ps3dfcwIhv1w5u5ay_540
III. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_przcchMWuj1v9ettw_1280
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : alkalmi munkás, statiszta
Kor : 26
Idézet : Jump off the diving board Into shallow water Oh this a risk that I really, really, gotta gotta I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions Burning up inside the inferno I'm past the point of no return I need to let go I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions
I. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_ox9dygyYng1v8km4lo4_r1_400
II. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_oszgwjdjLT1tsqtheo1_540

River Kwon
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Szer. Aug. 14, 2019 11:15 pm
Date or what

Nem pont olyan fejet vág, mint aki éppen azt gondolja magában, hogy marha normális vagyok. Na mindegy, gondolom neki már pont elégszer feltűnt, hogy egy hatalmas barom vagyok, nincs nagy meglepetés a tényben, hogy hozom a formám. Biztos csak az éhségtől vagyok ennyire hülye, végül is ma még csak egy kávét ittam meg egy kis vizet a csapból, szóval biztosan sokkal jobban leszek, amint megkapom az isteni tésztámat. Nagyon jó illatok terjengnek itt és addig, amíg szagolgatom a a levegőt  addig sem tűnök annyira furcsának, mintha épp azt elemezném Claynek, hogy vajon a pincér teljesen buzinak tart-e.
-Jó-bólintok, ahogy meghallgattam a magyarázatát- azt mindjárt gondoltam, hogy te nem tartod ezt betegnek, én meg…nem tudom minek tartom.
Érdekesnek talán, de ezt nem merem kimondani, nem tudom hogy venné ki magát, végül is nem szokás azért szexelni valakivel, mert érdekesnek tartod a szituációt, igaz? Bár lehet még máskor is érdekes, ha egy kicsit beiszok meg bebűnözök, de azt talán nem kellene, így is bizarr belegondolni abba, hogy a legjobb barátom látta a farkamat. Erre nem is ez a legtökéletesebb szó, mert, hogy volt ott minden, ami csak lehetett, szóval inkább tapasztalta a farkamat úgy egészében, több  fronton. Király, ez olyan betegen hangzik, hogy inkább soha senkinek sem fogom így elmesélni, mert amúgy is életem végéig úgy fogok erről kussolni, mintha bevarrták volna a pofámat.
Clay meg olyan kibaszott nyugodt, hogy szinte már zavar, csak mosolyog meg néz rám, mintha valami retardált gyerek lennék, akit a játszótéren figyelget mosolyogva, hogy „jaj milyen kis hülye szegény”.  Úgy mondja, hogy senki sem tud majd a mairól, mintha attól rettegnék, hogy elmondja valakinek, pedig nagyon senkit sem ismer, akinek érdekelne a véleménye és mégis…valahol kurvára kiakadnék, ha elmesélné másoknak, mert ez eléggé kettőnk dolga.
-Nem gondoltam, hogy kiállsz a város közepére és elüvöltöd, hogy mindenki jól hallhassa-nevetek, de közben kicsit tényleg para az egész,mert bízom benne, de azért annyira jól nem ismerem, hogy tudjam mit csinál egy hasonló helyzetben. Azt legalább már vágom, hogy most azért  adja itt a hülyét teljes gőzzel, hogy én röhögjek és valami olyasmi is történik, szóval elégedett lehet, igazából elég sokat nevetek rajta, meg az ilyen kis faszságain.
Majdnem a söröm felét megiszom míg azon agyalok mit is kellene kérdezzek vagy hogy…mit nem gáz ilyenkor, nincs nagy kedvem teljesen beégni előtte, mert olyan parasztul viselkedem, hogy kapát kéne adni a kezembe.
-Izé…akkor most nyugodtan átmehetek és bejelenthetem, hogy dugnék egyet? Aludhatok az ágyadban, ha nincs kedvem hazamásználni?  Másokkal is kefélsz?  Nem fura neked, hogy a haverod vagyok közbe meg…érted?
Inkább veszek egy nagy levegőt és befejezem a vallatást, ennyi kérdés pont elég szerencsétlennek egy jó negyed órára.




Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Boxok (Next Door) 4246_900
II. kis ikon : Boxok (Next Door) ZQgU
III. kis ikon : Boxok (Next Door) J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Boxok (Next Door) American-horror-story-gif-3
II. gif : Boxok (Next Door) Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Csüt. Aug. 15, 2019 12:29 am

River and Clay

Rescue Me

A halk beszélgetések távolabbról, a kinti utca fények és a benti világítás. pedig milyen félelmetes lehet az étterem ha minden villany le lenne nyomva és csak a kinti fények érkeznének befelé. Ahogy előadom a hatalmas orákulumot és Rivi válaszol pislogva figyelem. Igazából én nem dönthetek helyette ezt magának kell kitalálnia mit is gondol magáról és erről az egész helyzetről ami megtörtént közöttünk.-A bohóc pornón és az elvetemült szex gusztustalanságokon kívül én mindenkit elfogadok.-rántok vállat és fintorgok egy kicsit majd elmosolyodom. Szusszanok egyet miközben laposan pislogok párat miközben fejemet a bőrülésen támasztom és figyelem barna szemeimmel miket mond nekem. Látom rajta, hogy bízok bennem de valahol érzem ha csak egyszer valakinek is beszélek a dologról nem hiszem, hogy megköszöni nekem. De nem igazán beszéltem soha a fiúkkal való kapcsolatomról. Amanda mindent tud rólam tényleg mindent Andersről is tudott...meg...a rémálom 2 évemet is végig nézte, hogyan épülök le egy idegronccsá. Azt hiszem valahol ő motivált, hogy ki kell másznom abból amibe Roy bele rántott...Nem tudom, Rivi nem ismeri őt bár egyikük sem ismerte Amandát és addig örültem mindig is. De valahol jó érzés lenne bemutatni neki Rivit. Persze nem úgy, hogy "nézd ő a prosti akihez néha eljárkálok" hanem mint a barátom, aki sok éve fontos része az életemnek. Bár egyenlőre úgy gondolom nem fogom elmesélni Rivivel milyen szintre emeltük a kapcsolatunkat talán majd ha egyszer jobban bízik bennem megkérdezem, hogy nem zavarja-e ha Amandának megemlítek pár dolgot. Nem részletezném és nem pontoznánk a szexuális teljesítményét egyszerűen csak...elmondanám Aminak, hogy mit gondoltam, mit éreztem, hogy érzek. De ez még egyenlőre nem fog megtörténni. Ahogy felteszi a kérdéseit figyelmesen hallgatom és pislogok felé párat és mielőtt válaszolhatnék még a pincér ad gondolkozási időt mert kihozza a megrendelt ételeinket. Megköszönöm a srácnak ahogy felnézek felé és finoman rá mosolygok mire vissza mosolyog és elmegy én pedig nézem amíg megfelelő távolságra megy aztán le nézek az ételre. Általában elég emberes adagokat osztanak itt és most sem kell ebben csalódni szóval megszagolom a tálam finom illatát amit áraszt és szélesebben mosolygok. Most érzem mennyire éhes is vagyok valójában. De mielőtt a kaja elvenné az eszem felnézek Rivire és bele kezdek a válaszaimba a feltett sorozat kérdésekre.-Ha ezt szeretnéd, hogy barátok legyünk extrákkal akkor miért ne, én benne vagyok. Persze ha otthon vagyok meg ilyenek, mert ez nem úgy megy, hogy parancsra most neki állunk.-gondolom végig a dolgot.-Igen aludhatsz az ágyamban. Te vagy az első aki az ágyamban alszik Carloson kívül és azt hittem a hatalmas magánszféra mániám miatt nehezebben fogom viselni, hogy velem alszol de nem...Valahogy egyáltalán nem zavart, hogy ott voltál szóval ha akarsz igen aludhatsz az ágyamban.-bólintok párat, hogy elfogadom teljes mértékben saját szavaimat mert amire ennyire érzékeny vagyok az az otthonom, az én kis világomba való belépés. De Rivi...őt bármikor be tudom ide engedni. -Másokkal? Mármint most azt akarod megkérdezni, hogy melletted van e valaki vagy azt, hogy ha mi össze is fekszünk akkor attól még lefeküdhetünk másokkal is?-kérdezek vissza mert ez a kérdés nem túl egyértelmű, hogy mit is akar kihozni belőle. Az utolsóra pedig lenézek ismét a kajámra és a villát a kezembe véve szúrom bele az egyik krokett szerűségbe és megemelve harapok bele.-Hmmm.! Forró.-teszem le és elég hülyén igyekszem rágni közben meg legyezem a saját arcom mintha azzal sokra mennék. Ahogy meg vagyok iszok pár kortyot majd gondolkodva nézek kicsit magam elé.-Fura mert...eddig soha nem...szóval te mindig a barátom voltál és én régen nem igazán kerültem össze olyan fiúkkal akik barátkozni akartak vagy ha azok lettek abból tudtam, hogy ők nem vevők az ilyesmire. Aztán jöttél te de nálad is ezt éreztem hiába gondoltam magamban, hogy...jobb lenne mást is kipróbálni mint csak haverkodni, nem erőltetem az ilyesmit soha...de...tegnap nem tudom miért...felrúgtam a szabályokat mert azt éreztem, hogy ezt...ezt nem csak én akarom...-mondom halkan ahogy lassan felnézek rá a szemeibe és a villát forgatom a tányéromnak támasztva.-Szóval lehet az elején furának fog tűnni nekem is ezt beismerem...de azt hiszem idővel elfogom engedni úgy is.-bökök egy új falatot a villámra és most tapasztaltan megfújom.

Vissza az elejére Go down
River Kwon
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_pw6qqka3371tit2gyo2_250
Avataron : Oh Sehun
Reagok száma : 76
Hozzászólások száma : 78
I. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_pt5um9SbDN1uj5mxxo5_400
II. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_ps3dfcwIhv1w5u5ay_540
III. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_przcchMWuj1v9ettw_1280
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : alkalmi munkás, statiszta
Kor : 26
Idézet : Jump off the diving board Into shallow water Oh this a risk that I really, really, gotta gotta I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions Burning up inside the inferno I'm past the point of no return I need to let go I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions
I. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_ox9dygyYng1v8km4lo4_r1_400
II. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_oszgwjdjLT1tsqtheo1_540

River Kwon
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Szomb. Aug. 17, 2019 9:47 pm
Date or what

Nem tudom elégedett-e a válaszommal és nem is nagyon vágom, hogy kell-e  elégedett legyen, mert ez a véleményem, az meg aztán nagyrészt tényleg csak engem érdekel. Nem mindennapi számomra most a helyzet, de hát tudja a franc, lehet egyszer olyan normális lesz, mint az az indokom, hogy én amúgy is csak azért járkálok át hozzá, hogy simogassam a macskát. Ezzel kezdődött, aztán átmentem piálni, füvezni, nyafogni, kajálni és végül szexelni is. Nem nagy cucc, a szimpla kézimunka kisebb felhajtással járt volna, de most már ez van, nem tagadom le, ami történt.
-Tudom, Szent Clay megvet minden evilági szennyet, amit fizetős csatornákon  lehet nézni- veszem elő már megint a szurkálódós humoromat, legalább oldom a helyzetet magamnak és nem csak ülök itt, mint tolószékes fasz a lakodalomban. Valahol remélem, hogy majd ő is nevet a hülyeségemen, főleg mert ő aztán kis perverz módjára viselkedett velem az ágyban és igazából tényleg alaposan elgondolkodtam rajta, hogyan is állna neki egy póráz, ezért is lehet, hogy csak bámulok rá és magamban mosolygok, aztán abbahagyom, mert nem akarok ennyire creepy lenni. Nem kellene ilyen dolgokon járatni a fejemet, ha tudná mik jutnak eszembe, az életbe nem akarna megint alámkerülni.
Amúgy bízom benne, jobban mint bárki másban ebben a városban, szóval elég magabiztosan hiszem, hogy rájött arra, hogy nem akar, hogy erről beszéljen bárkinek és mivel nem akarja feltétlenül, hogy belegyalogoljak a lóbaszó lábaimmal a szájába, nem is fog róla sűrűn mesélgetni. Bár lehet, ha ezt így elvárom tőle akkor nekem sem kellene itt a világ összes hülyeségéről kérdezgetnem, ami az eszembe jut, de hát…van egy valag dolog, amiről nem tudok francot sem és ez még mindig jobb megoldás, mint rákeresni a neten. Annyira várom a választ, hogy inkább irritál a pincér a kajánkkal, minthogy örüljek neki pedig olyan éhes vagyok, hogy egy tevét meg bírnék zabálni egyben és nagyot is kordul a gyomrom, amint lerakják elém a nagy tányér tésztámat. Nem is bírom ki sokáig már, miközben Clay beszél hozzám, muszáj tömnöm azt az ocsmány pofámat, mert esküszöm itt borulok meg attól, hogy mennyire koncentrálok, hogy ez az egész ne legyen ilyen kurva kínos.
-Örülök, hogy nem zavarlak, mert rohadt kényelmes az ágyad-mosolyodom el és direkt nem mondok semmit a barátság extrákkal ötletre, mert egyszerűen semmi értelmes nem jön a számra, mert hát az ilyen dolgot nem köszöni meg az ember a másiknak.
-Nem tudom-vonok vállat, mert igazából mindkettő érdekelt- úgy…ebben a sorrendben.
Inkább nagy adag tésztát tömök a számba és kicsit elfoglalom magam azzal, hogy milyen finom is a kaja, mielőtt még több hülyeséget kérdeznék tőle.
-Mondjuk fújd meg, te seggfej-nevetek rajta, bár én sem nagyon fújogatom a kajámat, de állítom, hogyha van ázsiai képességem, akkor az az, hogy bármilyen csípős és/vagy forró kaját nagyobb probléma nélkül meg tudok enni és most pont ezen voltam. Állati furcsa volt hallgatni, ahogy arról vakerál, hogy többnyire nem dug a barátaival, kivéve persze engem, aki lehet ma random látens meleggé változott, na igen, ez elég bizarr.
-Ha már nagyon gáznak érzed  társaságom majd szólj-mondom, miközben a pofámba tolok egy újabb adag tésztát.


Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Boxok (Next Door) 4246_900
II. kis ikon : Boxok (Next Door) ZQgU
III. kis ikon : Boxok (Next Door) J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Boxok (Next Door) American-horror-story-gif-3
II. gif : Boxok (Next Door) Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Szomb. Aug. 17, 2019 11:38 pm

River and Clay

Rescue Me

Mindent elmondok amit a kérdéseivel kapcsolatban hirtelen el tudok mondani. Közben pedig azon gondolkodom, hogy vajon mi lenne a helyes a kapcsolatunknak...Igazából nem is értem miért gondolkodom ezen. Rivi a barátom és nem úgy néz ki mintha soha többet nem beszélne velem ezek után. Mégis valami azt súgja, hogy valami nagyon hosszú időt fogok eltölteni nélküle és valami olyan szakadék lesz köztünk amit egyikünk se tud megkerülni vagy nem akar. Talán csak félek mert már megjártam ezt és valahol bennem van a bizalmatlanság, reménytelenség, hogy ez nem változik semerre sem. Félek talán a döntésektől? Attól, hogy ugyan abba fogok kerülni. De ez nem igaz. Rivi és Roy ég és föld, Roy után meg voltak futó kalandjaim...mégis valahol nem csak futó kalandnak látom Rivert. Valami mást látok amit nem bírok körbe fogalmazni magamnak sem. De lehet nem is akarom vagy nem merem körbe írni. Mélyet szusszanok a megszólalására de pár pillanat múlva magam is elnevetem magam és kicsit megrázom a fejemet. Csak nézem őt és mosolygok irányába. Néha azért neki is vannak éles váltásai jellemvonásai között ahogy nekem a hangulat ingadozásom ugrál egyik helyről a másikra.-Szent Clay...-ismétlem meg halkan ahogy ismét nevetek ezen egy kicsit.-Azért ez erős túlzás de valljuk be ha valaki felnyitja a gépemet nem a pornó oldalak ugranak fel azonnal.-Talán inkább laikusoknak annál rosszabb jelenik meg bár erről az internetes sötét világról nem igazán beszéltem Rivinek, hogy mit is járkálok illegális oldalakon, meg néha miket vásárolok. De az egy másik része egy teljesen elbújtatott Claynek...Úgy beszélek mintha skizofrén lennék basszus...Kicsit szemeim elé teszem a kezemet és igyekszem nem ezen kattogni ha már itt ülök és várom a kajámat ami nem sokkal meg is érkezik Rivi meg úgy kezd enni mint aki 3 napja nem kapott enni. Aztán a megjegyzésére szélesen elmosolyodom.-Tudom, én is nagyon szeretem. Egyik luxus hotel ágyához nem ér fel az én kis vackom.-húzom ki magam büszkén, hogy milyen király ágy tulajdonosa vagyok.-Carlos is egész nap ott döglik ha későn érek haza és nem szórakoztatom...-jut eszembe a mindennapos pillanatkép ahogy a macskám kinyúlva fekszik az ágyon és forgolódik minden féle kifacsart pózban. Néha nagyon gondolkodom, vajon ilyen folyékonysággal, hogy rendelkezhet egy faj...A kérdésemre érdekes választ kapok és pislogok párat.-Hát izé...nekem mindegy...most jelenleg nekem nincs senkim akivel nagyon szexuális viszony folytatnék rendszeresen...de ha valakit el akarsz vinni egy éjszakás kalandra vagy ilyesmi felőlem. Nem fogok féltékenykedni ha ezt szeretnéd tudni. Ha viszont te szeretnél valami szabályt akkor hallgatlak.-rántok vállat és újabb falatot jutatok a számba és kényelmesen rágcsálva pislogok felé párat. Ahogy megdorgál vagy megpiszkál ki nyújtom rá a nyelvemet, hogy azt csinálom majd a következőnél és örülök magamnak, hogy nem éget le a nyelvem. A kijelentésére kicsit lassabban rágok és gondolkodva nyelem le a kajámat.-Hát remélem ez a pillanat nem jön el, vagy ha már nem is kérünk egymásból legalább barátok maradunk vagy ilyesmi...-mondom de fogalmam sincs. Bárki akivel szexeltem azok nem maradtak sokáig és soha nem beszélünk előtte, hogy mi lesz ha egyszer elég lesz? Így csendben elvonultak az életemből. Párkapcsolatom meg őszintén...volt talán 3 és egyik sem végződött fényesen...Rivi elvesztése viszont...azt hiszem fájna. Bár nem tudom miért...

Vissza az elejére Go down
River Kwon
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_pw6qqka3371tit2gyo2_250
Avataron : Oh Sehun
Reagok száma : 76
Hozzászólások száma : 78
I. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_pt5um9SbDN1uj5mxxo5_400
II. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_ps3dfcwIhv1w5u5ay_540
III. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_przcchMWuj1v9ettw_1280
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : alkalmi munkás, statiszta
Kor : 26
Idézet : Jump off the diving board Into shallow water Oh this a risk that I really, really, gotta gotta I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions Burning up inside the inferno I'm past the point of no return I need to let go I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions
I. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_ox9dygyYng1v8km4lo4_r1_400
II. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_oszgwjdjLT1tsqtheo1_540

River Kwon
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Csüt. Aug. 22, 2019 10:05 pm
Date or what

Időnként bántja az agyamat a gondolat, hogy elég fasza lenne olyan lazának lenni, mint amilyen Clay. Lehet, hogy csak én látom ilyennek és közben tökre benézek valamit, de nem az a típus, aki mindentől agyérgörcsöt kap. Csak úgy létezik bele a nagyvilágba és veszi az akadályokat, ha éppen le akar vele feküdni a haverja, nem zavartatja magát, hanem élvezi a helyzetet. Biztos nem volt mindig ilyen, visszagondolva mit is mondott, mikor egy régebbi faszijáról beszélt, az a néhány mondat is elég volt, hogy rájöjjek valószínűleg bukik a paraszt gyökerekre, ezért jövök be neki én is. Nem mondom, hogy egészséges a dolog, de még mindig sokkal veszélytelenebbnek tűnök, mint a faszarc, akit emlegetett. Nem is értem miért aggaszt a sztori arról a pasiról, végül is tényleg kurvára nincs hozzá közöm, nem is kell vele foglalkoznom és nem is akarok, biztos hülyén nézne rám, ha megtudná, hogy ezen járatom az ostoba fejemet, szóval inkább a kajámra koncentrálok egy kicsit.
-Legalább nem nézed a jeleneteimet-vigyorgok rá és ennek amúgy őszintén örülök, mert láthatna olyan rendezés alatt is tevékenykedni, ami nagyon nem én vagyok. Próbálom különválasztani azt, aki a filmekben vagyok és azt, aki úgy általában az életben, de úgy vagyok vele, hogy ezt az emberek, akik bámulják egy-egy jelentemet nem tudhatják, simán hihetik, hogy agresszív állat vagyok és nem akartam, hogy Clay ilyennek lásson.
-Majd eldöglöm a macska mellett-mosolygok rá, mert tényleg el tudom képzelni, hogy egy fárasztó nap után besurranjak a lakásába a pótkulccsal és csak fetrengjek a macskával együtt az ágyában, mintha nem is lenne jobb dolgom, mert időnként tényleg nincs. Ha nem forgatok és táncórám sincs, többnyire rohadtul unatkozom magamban, kifejezetten ilyen napjaimon szoktam Clay-t zaklatni, hogy szórakoztasson.
Nem is tudom miért próbálok ennyire rejtetten visszakérdezni, végül is nekem tényleg nem oszt, nem szoroz, hogy ő kivel mit csinál. Maximum  annyiból érdekelhet a dolog, hogy nehogy elkapjak tőle valamit, de egyrészt most is gumival csináltuk, másrészt meg nem tartom olyan seggfejnek, hogy összeszedjen valami nemibeteg formát, végül is ő kefél pasikkal…is, csak tudja már, hogy mit csinál.
-Izé…mit tudom én, csak kérdeztem-vonok vállat zavartan és akkora adag kaját pakolok a számba, hogy legalább két percig megszólalni se tudjak- én nem értek az ilyen dolgokhoz.
Tényleg nem, életemben nem volt ilyen barátság extrákkal viszonyom senkihez és biztos volta benne, hogy nem is lesz, mert nem tartom egészségesnek, de hát na…biztos a fű meg az alkohol varázsa folytatódott még bennem.
-Miért most nem barátok vagyunk?-pislogok rá felvont szemöldökkel és beleiszom a sörömbe, érdekes ez az egész szitu.


Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Boxok (Next Door) 4246_900
II. kis ikon : Boxok (Next Door) ZQgU
III. kis ikon : Boxok (Next Door) J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Boxok (Next Door) American-horror-story-gif-3
II. gif : Boxok (Next Door) Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Hétf. Aug. 26, 2019 2:39 pm

River and Clay

Rescue Me

Most kicsit a kajámra koncentrálok és annak elfogyasztására. Hallgatom persze amiket mond nekem válaszul de közben tömöm a fejemet, mintha ez lenne az utolsó vacsora amit ehetek és utána visznek méreg ínekció általi halálra. Persze jár az agyam de minden feldobott gondolatot úgy dobok félre mintha csak egy mocskos alsónadrág lenne. Most akkor Rivi megjelenik akkor szexelni is akar? Nem tudom. Vajon ha egyszer lát valaki mással akkor nagyon kiakad vagy le se fogja szarni? Nem tudom. Én le fogom tudni szarni vagy leskelődök utána mint valami beteg állat, hogy milyen ribancot kell feldarabolnom. Vagy egyszerűen csak elfojtom és hagyom, hogy fájjon egy ideig aztán szép lassan elhidegülök a dologtól? Ez a valószínűbb Clay, nem igaz? Hiszen nem szeret téged úgy és te se szereted úgy akkor meg mi közöd van hozzá? Érdekes saját magamat hallgatni és belül az agyamban egy bársony fotelon fetrengő jellemzőim sűrűn bólogatva néznek Dr. Szemüveges Clayre, hogy bizony így lesz mert egy rakás szerencsétlenség és hülyeség vagyok így szépen összecsomagolva. Inkább elkergetem a képet magam elől ahogy kiröhögnek, hogy többet merek gondolni a dolgok mögé. Basszus lehet tényleg skizó leszek idővel...Újabb szeletet vágok a húsból és inkább nyammogva veszem ajkaim közé ahogy az ötletre fel pillantok, hogy Rivi a macskámmal karöltve foglalják el az ágyamat. Ez megmosolyogtat és azonnal el is képzelem ahogy a majdnem 2 méterével befekszik a macska mellette elnyúlva és alszanak mert én nem vagyok otthon, hogy szórakoztassam őket. De ha meg haza érnék azonnal jönne Carlos, hogy etessem meg és a fürdőig se jutnék el mert jönne Rivi is előmászva, hogy "itt vagyok, szórakoztass!". Vagy aludna tovább...de kitudja...Sose tudom éppen mit tervez mikor feljön hozzám. Vagyis eddig mindig aludt vagy látványosan unatkozott nálam, macskázott, piszkált a pöcs beszólásaival és ha volt kajám megette mert nem tud magára főzni. De most...Fel jön és nem fogom tudni, melyik szokásos lelki állapotomban várjam. Mert lehet aludni akar, de közben kanos is közben megsimogatja a macskámat éhes is lesz aztán ezt mind rám zúdítja, hogy szeressem és etessem. Basszus Clay kicsit elúszol az árral nem?-Legalább neked örül a macskám és lesz kinek hízelegjen ne csak a ronda fintorgását nézegetem ha hazaérek.-nevetek halkan visszahúzva magamat, a túlságosan tovább gondolt gondolataimból. Rivi egy rubik kocka vagy számomra amit nem tudok kirakni. Bárkinek a bőre alá betudok mászni de ő nem is használja az arc mimikáját csak csúnyán néz mindenkire...Nah jó szex közben kitudtam olvasni, hogy nagyon is élvezi de ott látványos segítségeim voltak. Zavar, hogy nem találom ki mire gondol, nem tudok beférkőzni mellé hanem tippelgetek mint a lottó számoknál és ezt nem szeretem. De pont ezért kihívás mert be akarok mászni az agyába és rá jönni mi lesz az egésznek a folytatása szerinte. Mert muszáj valamire gondolnia...vagy csak ezt én látom így?-Hát jó...ha majd valamit csinálunk ami a másiknak nem tetszik akkor szólunk és azt nem csináljuk. Ez így rendben van?-kérdezem ahogy lenyelem a falatot ami éppen a számban volt és kérdőn pislogok felé, hogy megfelel e neki az alku. Ha bele megy mosolyogva bólintok, hogy király és bele iszok a poharamba majd lerakva a kérdésre rá nézek. Hát...a barátok nem dugnak egymással tudtommal de inkább nem kezdek ezen is filózófálni..-De azok vagyunk. Csak úgy értettem, ha nm megy ez a dolog akkor barátok leszünk ugyan úgy...remélhetőleg.-magyarázom ahogy kicsit piszkálom a kaját a tányéromon majd újabb falatot veszek a számba és rágok nagy bőszen.

Vissza az elejére Go down
River Kwon
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_pw6qqka3371tit2gyo2_250
Avataron : Oh Sehun
Reagok száma : 76
Hozzászólások száma : 78
I. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_pt5um9SbDN1uj5mxxo5_400
II. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_ps3dfcwIhv1w5u5ay_540
III. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_przcchMWuj1v9ettw_1280
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : alkalmi munkás, statiszta
Kor : 26
Idézet : Jump off the diving board Into shallow water Oh this a risk that I really, really, gotta gotta I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions Burning up inside the inferno I'm past the point of no return I need to let go I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions
I. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_ox9dygyYng1v8km4lo4_r1_400
II. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_oszgwjdjLT1tsqtheo1_540

River Kwon
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Csüt. Aug. 29, 2019 9:23 pm
Date or what

Pár percig mindketten csak az evéssel foglalkozunk, ami jó, mert legalább addig se pofázok össze mindenféle gáz hülyeséget és égetem tovább magam egésze addig, míg hamu nem leszek és be nem potyogok az asztal alá.  Fingom sincs hogyan lesznek a dolgok ezután, mert tény, hogy lófaszt nem értek az emberi kapcsolatokhoz, de azért a barátságaimmal eddig egészen ügyesen meg tudtam birkózni, viszont életemben nem voltam még olyan helyzetben, hogy hirtelen felindulásból megdugtam volna egy barátom, aztán csak nézni tudnék kifele a fejemből ostobán. Vajon mi jár abban a szőke fejében? Lehet már nem is akarja, hogy átjárkáljak, mert attól retteg, hogy ezentúl csak kúrópajtinak nézem és semmi mást nem fogunk majd együtt csinálni, csak kielégítjük egymást, aztán mindenki megy tovább a dolgára. Bár eddig sem csináltunk együtt annyira sok dolgot, átmentem és többnyire irritáltan kinyafogtam a lelkem, vakargattam a macska pocakját, megettem a kajáját és azt hazudtam, hogy nem tudok főzni, meg amúgy sincs otthon semmi, aztán maximum basztattam még egy kicsit, csak hogy érezze a törődést. Pedig esküszöm rendes srác, miért nincs ennek valami faszija vagy csaja? Pedig lenne egy pár lehetősége ezzel a biszexualitással. Állj, és én most akkor mi vagyok? Azt tudom, hogy hülye, de azon kívül…  Lehet, hogy semmi sem fog változni, ami a barátságunkat illeti, de azért jó lenne, tudni, hogy most hova sorolódom. Ha kefélek egy csávóval  azonnal visszafordíthatatlanul buzi leszek? Vagy lehet ezt ilyen balesetszerűen, aztán ha soha többet nem történik meg még mondhatom magam heteronak? Fasz tudja, nem értem én ezt az egész baromságot úgy, ahogy van.
-Biztos téged is szeret…a lelke mélyén, végül is te eteted-mosolyodom el, mert biztos vagyok benne, hogyha egyedül maradnék Carlos-szal egy hétre már biztosan nem kedvelne annyira, mint mikor választhatott a gazdája és köztem. Erről meg az jut eszembe, hogyha marad is ez a barátság extrákkal cucc, Clay egy nap mást fog választani, valaki olyat, akit tényleg szerethet…addig meg, tököm tudja, élvezzük egymást társaságát, ahogy lehet, mert nem akarok vele összejönni. Nyilván nem, mert pasi, én meg nem szeretem a pasikat, de legalább segít, mikor padlón vagyok és törődik velem, mert még mindig nem küldött el a francba.
-Ja, akkor legyen ez-bólintok és van egy olyan érzésem, hogy kicsit már ezzel lekötöm, mert talán, ha átmennék és ott találnám valaki mással, kibaszott mérges lennék, pedig semmi okom nem lenne rá, de erről a gondolatról inkább mélyen kussolok, mert gáz lenne nyíltan kimondani. Inkább a maradék tésztát is a számba tömöm és  leöblítem a sörömmel, ahelyett, hogy magamban ezen kínlódnék, mert végül is kurvára mindegy, nem?
-Érdekes-mondom és a sörömbe bámulok- azt mondtad nem fekszel le a barátaiddal..többnyire, azért  elég fasza dolog kivételnek lenni-mosolygok rá, hátha ezzel enyhítem a saját feszültségem.


Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Boxok (Next Door) 4246_900
II. kis ikon : Boxok (Next Door) ZQgU
III. kis ikon : Boxok (Next Door) J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Boxok (Next Door) American-horror-story-gif-3
II. gif : Boxok (Next Door) Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Pént. Aug. 30, 2019 11:07 pm

River and Clay

Rescue Me

Lassan de biztosan befejezem a kajálást és megemelve a barack levemet kortyolok bele. Gondolkodva nézek a box ablak irányába és nem is tudom, mit kéne gondolnom egyáltalán. Hiszen a tudatom azt mondja minden rendben lesz Rivi nem olyan...de az érzéseim a lelkem valahol ösztönösen retteg attól mi van ha...Talán könnyebb lenne ha elmondanám a félelmeimet, hogy milyen dolgok tartanak vissza tőle valamilyen szinten és talán ha hallanám a szájából, hogy ő nem olyan megnyugodnék...De azok csak szavak. Nagyon sok jó szót kaptam akkor is és mégis valahol nem volt a tett olyan kedves mint a szó. Megint csak el akarom hitetni magammal, hogy majd minden rendben lesz de az a Clay már nincs. Soha többé nem akarok olyan lenni. Az a mérhetetlen undor, és utálat ahogy vissza gondolok magamra. Patkány voltam és ez vissza is ránt abból, hogy beszéljek Rivinek arról milyen démonok is gyötörnek. Hogy milyen félelem árnyék követ engem amit soha nem fogok tudni letenni mert nem vagyok rá képes és ennyi..Ahogy azt mondja Carlos szeret engem le pillantok az üres tányéromra.-Hát...elég furcsán fejezi ki...Bár néha azért vannak kedves pillanatai...mint neked.-pillantok rá széles mosollyal az arcomon és megiszom a maradék baracklevemet.-Bár néha mindkettőtök élete függ tőlem.-egozok kicsit ahogy fejemet a box falának döntöm széles mosollyal és letéve a poharamat ejtem ölembe kezeim.-Persze te legalább nem harapod meg a kezem annyira, ha meg is simogatlak.-fintorgok egy kicsit de halkan elnevetem magam és egyik lábamat magam alá húzom az ülés kellemetlen kicsit, most hogy fél év után újra lefeküdtem valakivel és az nem nő volt. Talán ha valóban rendszeressé válik fokozatosan fogok más hogyan is aktív szexuális életet élni. Mert most egyezik bele, hogy barátok leszünk extrákkal és még  feltételre is rá bólint. Valahol kíváncsi vagyok, vajon Rivi mit fog utálni amit idővel nem akarja, hogy csináljak és mi lesz az amit én fogok gyűlölni amit ő csinál. És mi van ha mindketten nagyon szeretjük azt a szokásunkat. Vajon tényleg...leteszünk róla egymásért? Nem tudom...Nem tudom mit merjek gondolni igazából. Szavaira kicsit lenézek róla és gondolkodom. Ha úgy vesszük tényleg ő az első. Soha nem voltam annak a híve, hogy a barátaimmal több kapcsolatom legyen még ha lány is. Nálam mindig el dőlt, hogy ő most a barátom vagy valami más lesz számomra. De Rivinek sikerült, és egyáltalán nem zavar a gondolat...Pedig ha bele gondolok mással lehet zavarna....Vagy nem tudom. Egyszerűen Rivinél...nem érzek változást sőt jól esett és jó érzés volt. Tényleg.-Hát érezd magad megtisztelve.-mondom pár perc csönd után ahogy rá pillantok és szélesen rá vigyorgok.-Ha úgy vesszük te vagy a legelső esett.-gondolkodok tovább.-De...nem érzem azt, hogy bármit is bánnék vagy ilyesmi. Egyszerűen csak...Most jó érzés van bennem.-mosolygok rá ahogy szemeibe pillantok. A pincér mielőtt választ kaphatnék megjelenik és összeszedi a tányérainkat. Meg is szólal, hogy kínál minket desszerttel nekem meg megcsillannak a szemeim.-Eszel te is velem édességet?-kérdezem Rivit ahogy ösztönösen előrébb hajolok mint egy izgatott gyerek és nagy szemekkel nézek felé.

Vissza az elejére Go down
River Kwon
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_pw6qqka3371tit2gyo2_250
Avataron : Oh Sehun
Reagok száma : 76
Hozzászólások száma : 78
I. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_pt5um9SbDN1uj5mxxo5_400
II. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_ps3dfcwIhv1w5u5ay_540
III. kis ikon : Boxok (Next Door) Tumblr_przcchMWuj1v9ettw_1280
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : alkalmi munkás, statiszta
Kor : 26
Idézet : Jump off the diving board Into shallow water Oh this a risk that I really, really, gotta gotta I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions Burning up inside the inferno I'm past the point of no return I need to let go I'm chasing M's The Millions Amen, amen The Millions
I. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_ox9dygyYng1v8km4lo4_r1_400
II. gif : Boxok (Next Door) Tumblr_oszgwjdjLT1tsqtheo1_540

River Kwon
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Szomb. Szept. 21, 2019 9:06 pm
Date or what

Elgondolkodva lapátolom be a maradék tésztámat és magamban nem is nagyon tudom eldönteni, hogy elégedett vagyok-e, pedig kurvára annak kellene lennem.  Mindent megkaptam, amit csak lehet, nem? Azon meg semmi értelme pörögni, hogy mennyire lesz fura ez az extrázás Clay-yel, mert hát nem tudhatom és még tippelni sem érdemes, sosem csináltam ilyet, pláne nem pasival. Vágom, hogy most a másik nemének nem nagyon kell lényegesnek lennie, de azért nekem ez valami plusz bizarr cucc. Neki gondolom nem nagy izgalom, hogy fiú vagy csaj, bár most olyan a feje,mintha  nagyon gyötrődne valamin, de lehet jobban járok, ha nem cseszegetem még ezzel is, biztos van elég baja. Ha jól emlékszem a kis alkoholpárás éjszakára, ott van az, hogy neki mekkora döntést kellett hoznia. Kicsit mintha hezitált volna, hogy megcsókoljon-e  vagy hagyja a faszba az egészet és hazaküldjön, hogy ne idegesítsem már a részeg baromságaimmal, nekem meg csak hagynom kell magam, mert őszintén szólva nem vagyok az a típus, aki nagyon féltené a barátai kapcsolatait. Nem mintha olyan rohadt sok barátom lenne, hogy ne számítson, de hát csak nem lesz ebből baj. Végül is mit baszhatok nagyon el? Nincsenek kötelességek meg semmi, maximum jelezzük a másiknak, ha van valakink vagy ilyesmi, bár nem hiszem, hogy nekem is be kell jelenteni minden forgatási napom előtt, hogy akkor én most dugnék mással is, hogy legyen egy kis lakbérrevaló.
-Most komolyan a macskádhoz hasonlítottál?-húzom le a söröm végét és halkan nevetek, mert baszki már most komolyan ahhoz a lusta állathoz kell hasonlítani? Jó, igazából látom, hogy miért vagyunk mi Carlos-sszal olyan jó barátai egymásnak.
-Az életem?-vonom fel a szemöldökömet, ahogy rápillantok- Azért nem haltam volna bele az alkoholmérgezésbe, ha nem pont hozzád szédülök fel.
Mondom ezt most úgy, mintha lenne bárki más, akihez ilyenkor mehetek és valószínűleg Clay is kurvára tudja, hogy  úgy rendesen tényleg csak  rá számíthatok ebben a városban és egyelőre ez engem nem is nagyon zavar. Nem úgy néz ki, mint aki kurvára megbánt mindent, ami köztünk történt sőt jókedvűnek és felszabadultnak néz ki és ettől kicsit én is könnyebben kezelem az egészet.
-Hát…köszönöm, hogy…-kezdenék bele valamibe, de mielőtt bármi mást mondhatnék megjelenik a pincér, szóval csak legyintek, majd később nyáladzok azon, hogy milyen fasza nekem, illetve, hogy szép volt, jó volt és meg vagyok tisztelve meg minden. Olyan fejet vág az édesség említésére, mint valami gyerek, akinek cukorka kell, de azonnal és ezen csak mosolyogni tudok, mert tényleg aranyosnak találom.
-Ja-bólintok a kérdésére, miközben zavartan megvakarom a tarkómat- válassz nekem valamit.

Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Boxok (Next Door) Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Boxok (Next Door) 4246_900
II. kis ikon : Boxok (Next Door) ZQgU
III. kis ikon : Boxok (Next Door) J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Boxok (Next Door) American-horror-story-gif-3
II. gif : Boxok (Next Door) Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Hétf. Okt. 07, 2019 12:16 am

River and Clay

Rivi bizonytalan ami tök megérthető, hiszen életében először megdugott egy srácot. És én most azt mondom neki, hogy folytathatjuk ami gondolom még jobban meglepi vagy bizonytalanná teszi. Fogalmam sincs mit kéne mondanom vagy gondolnom. Csak hallgatom a szavait és többször végig futnak a fejemben a szavak amik elhagyják az ajkait. Most valahogy a szó nem száll el ahogy mondani szokták. Mint kavicsok ereszkednek alább és érnek le az agyam legmélyebb zugába, hogy mindent felforgassanak és saját kényük kedvére vandálkodjanak az én megszokott rendemben. Felkavartnak kéne lennem, hogy ilyen hatással tud rám lenni. Zavartnak és kerülnöm kéne, hogy megfejtsem mi ez a fejetlenség az elmémben és rendet teremtsek, hogy utána ismét tudjam onnan folytatni ahonnan legutóbb...De ez a rész egyszerűen Rivinél mintha nem is létezne. Mintha még meg is lennék nyugodva és valami biztonság érzett szált volna meg ami azt mondja soha semmi nem fog ettől az érzéstől elszakítani. -Ne mond azt, hogy valamennyire nem vagytok lelki társak.-mosolygok ahogy összefonom magam előtt a kezeimet. A következőre szusszanok egyet és lesütöm a szemeim majd ismét felnézek rá.-Lehet. De a magányba igen, és olyan tudattal érkeztél ami miatt mocskosnak érezted magad és ha ezt nem adod valakinek tovább úgy érzed elnyom az egész a francba...-jegyzem meg pár perc gondolkodás után.-Szóval játszhatjuk azt, hogy vannak mások is akik meghallgatnak téged és tudnak a titkodról de azt nem lehet tagadni, hogy a "barátaid" mellett ugyan úgy én leszek az első akihez föl jössz rossz napjaid után.-nézek szemeibe állva a tekintetét. Sok mindent elviselek de talán azt nehezen, hogy a pótolhatóság érzését táplálják felém. Ha pedig valóban így van akkor meg miért engem választ? Hiszen ott vannak a barátok...Elmosolyodom és inkább lehajtom a fejem elengedve tekintetét és lassan megrázom a fejemet. Ahogy pedig valamibe bele kezd vissza nézek rá de a pincér megzavar és az édesség azonnal kisüti az agyamat. Megkérdezem Rivit, hogy ő is kér és rám bízza magát. A pincérre nézek, hogy kezdje sorolni a desszerteket én pedig gondolkodom egy kicsit majd az áfonyás meglepetésen akadok meg szóval kettőt kérek és ahogy itt hagy minket vissza nézek Riverre.-Ittál volna még esetleg?-kérdezem az üres sörös pohár felé nézve de gondolom csak jelezte volna ha még inna egyet.

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
 



 

Tárgy: Re: Boxok (Next Door)
Vissza az elejére Go down
Boxok (Next Door)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Bár (Next Door)
» Tánctér (Next Door)
» Asztalok (Next Door)
» Emelet (Next Door)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
911 Los Angeles :: 
Kávézók, éttermek, szórakozás
 :: 
Next Door Lounge
-
Ugrás: