KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Mads Bar

Admin
LA lakos
Második avatar : Mads Bar K0iLbdy
Avataron : Faceless
Reagok száma : 251
Hozzászólások száma : 269
I. kis ikon : Mads Bar YsPCudK
II. kis ikon : Mads Bar M3BQ2OB
III. kis ikon : Mads Bar TeVIrre
Elõtörténet : city of fallen angels
Foglalkozás : administration
Kor : 242
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Mads Bar Giphy
II. gif : Mads Bar Giphy

Admin
 



 

Tárgy: Mads Bar
Hétf. Aug. 12, 2019 1:21 pm
***
Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Mads Bar Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Mads Bar 4246_900
II. kis ikon : Mads Bar ZQgU
III. kis ikon : Mads Bar J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Mads Bar American-horror-story-gif-3
II. gif : Mads Bar Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Mads Bar
Szer. Aug. 14, 2019 11:06 pm

Lena and Clay

Enyhén hideg van. Esett az eső és most a nagy meleg után lehűl a levegő és lassan kifújva a füstöt ajkaim közül nézem az eget ami most a semmi juttatja eszembe leginkább. A semmi a csillagok nélkül. A végtelen sötét ami kitudja mikor ér véget. Senki sem tudja. De miért is filozófálok? Azt se tudom miről beszélek. Ismét a cigibe szívok és saját magamon elnevetem kicsit itt magamba majd kiengedve a füstöt dobom le a csikket a betonra és taposom el. Lassan megfordulva lököm be az ajtót a bárba és teszem zsebre kezeim miután az ajtó becsukódik utánam. Nincsenek sokan, de kevesen sem mégsem fogom feltartani kedvenc pultosomat Lenat, hogy nyugodt szívvel dolgozzon és közben valahol mégis szórakoztassam lehengerlő társaságommal. Nah jó ez enyhe túlzás szóval igazából tök mindegy... Lényeg az, hogy nem szokott rosszallóan nézni felém és néha nevet is rajtam szóval úgy vagyok vele, hogy van egy kocsmai barátnőm vagy ilyesmi. Soha sem zavart az ilyesmi. Sőt a kocsmai hölgyek nagyon is lehengerlőek tudnak lenni. Ha akarják simán leisznak bárkit ez tapasztaltan mondom szóval vannak nők akikkel soha életemben nem kekeckednék bizonyos helyzetekben. De Lena még ennél is, valami nagyon menő? Ez egy jó szó? Nem tudom. Nem sok hamiskártyással hozott össze az élet, de ő fogékony rá, érdekli és nagyon gyorsan is tanul. Valahol nagyon jó érzés, hogy a saját képességeimet vagy trükkjeimet valakinek át adhatom aki nem csaj játéknak nézi hanem valóban érdekli a dolog. Talán ezért tudtunk olyan könnyen beszélgetésbe elegyedni, ezért kezdtünk el játszani, később együtt inni majd eljött velem kaszinózni ahol aztán még jobban rá kapott az ízére? Nem is tudom. Ahogy a pulthoz érek és kiszúr széles vigyor jelenik meg az arcomon.-Szép estét, vagy nem?-kérdezem és halkan elnevetem magam.-Ha szépen nézek rád drága Lena szépen kérem a szokásos wiskhymet jéggel.-pislogok is hozzá megjátszva a szépfiút. Ha elkészíti nekem, leteszem az árát az asztalra persze az ő kedvenc italának árával karöltve.-Vendégem vagy, csak kiszolgálni nem tudlak mert én nem mehetek a pult mögé.-vigyorodom el ahogy rá nézek.-Hogy van a kedvenc pultosom?-kérdezem ahogy figyelem, hogy mozog a pultban majd ha ő is meg van az italával megemelem a wiskhym megvárom míg koccint velem és azután bele kortyolok a hűs, füstös ízbe amit annyira szeretek.

Vissza az elejére Go down
Anonymous

Vendég
 



 

Tárgy: Re: Mads Bar
Pént. Aug. 16, 2019 4:16 am

Clay && Lena

 
Az utolsó órámat húzom, a mai nap igazából minden volt, de leginkább normális vendégekkel körítve, ami már sikernek számít. Az ilyen napokat imádom, de azért azt sem szoktam bánni, ha megjelenik egy-egy részegebb ember, aki a viccesebbik fajta és röhöghetek rajta. Mostanra viszont már ezen is túl vagyunk, jelen pillanatban nem sok dolgom van, éppen ezért is derül fel az arcom, mikor meglátom a pult felé közeledni Clayt.
- Egészen szép így már a műszak vége felé, szia – mosolygok rá, majd el is kezdem kitölteni a szokásos whiskyt. Kívülről-betéve tudom már a törzsvendégek heppjeit, ki mennyi jéggel, hidegen-melegen, több vodkával, kevesebbel iszik ezt-azt.
- Nem kell a duma, kösz, eleget hallom egész nap – mosolygok, ahogy leállítom még a közepén. – Bár azért őszintén, értékelem, hogy nem úgy állítasz ide, mint sok pöcsfej: „Egy sör lesz!” – rajzolok égnek emelt szemekkel macskakörmöket a levegőbe. – Hát baszki, mi vagyok én, Hermione? – ingatom meg a fejem mosolyogva, de hát nem titok, ezt tényleg halálosan utálom. Nem tudom, miből állna odatenni egy „légyszi”, „kérek” vagy hasonló szót a mondat végére. Néhány ember nem ismeri őket és ezt általában meg is jegyzem nekik, van aki már megsértődött miatta, de hát kit érdekel? Van itt LA-ben elég bár, lehet válogatni.
Lerakom elé az italát majd én is csinálok magamnak egy limonádét, persze egy kis vodkát is belecsempészve.
- Kösz – mosolygok rá, majd félig a szemközti pultra ülök fel, a kérdésére pedig csak megvonom a vállam.
- Megvagyok. Nem történik semmi nagyon azon kívül, hogy Wayne ma hatszor felhívott valami hülyeséggel, ami miatt mind a hatszor felment bennem a pumpa, de franc se tudja, lehet ma érzékenyebb vagyok minden felesleges kérdésre, szóval egy jó tanács: ne kérdezz hülyeséget – mosolyodom el, majd belekortyolok a limóba. Komolyan. Először valami olyasmivel jött, hogy biztos én tüntettem el a kocsi kulcsát, amikor én életemben nem ültem még a kocsiba be nélküle, fogalmam sincs, honnan veszi ezt. A többi probléma már nem is emlékszem, mi volt, de nem is érdekel.
- Na és veled mi a helyzet card-master? – Apropó, jó lenne majd megint elmenni vele a kaszinóba, hogy végre tanulhassak megint egy-két frankó kis trükköt. Sosem gondoltam volna, hogy valaha majd hamiskártyázni fogok, de hát nem vagyok semmi jónak elrontója és abszolút nem tétlenkedtem, amikor Clay a múltkor felvetette az ötletet. Meg kell hagyni, a közeget máris imádom. Vicces látni, ahogy az öntelt férfiak elképednek, amikor könnyedén kiütjük őket a nyeregből. Nincsenek hozzászokva, de simán el tudom képzelni, hogy legközelebb már inkább megvárják majd, míg eltűnök a helyről, bár tény, hogy Clay nélkül nem lennék ilyen jó. – Mikor megyünk legközelebb? Jól jönne már egy kis ölbe hullott lóvé. Ide csak az időt járok múlatni – vonok vállat vigyorogva. Habár nem keresek rosszul, de nem ez az, ami legfőképp itt tart már évek óta a bárban. Szép emlékek, jó társaság… mondjuk.  
Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Mads Bar Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Mads Bar 4246_900
II. kis ikon : Mads Bar ZQgU
III. kis ikon : Mads Bar J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Mads Bar American-horror-story-gif-3
II. gif : Mads Bar Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Mads Bar
Szomb. Aug. 17, 2019 9:08 pm

Lena and Clay

Hálásan biccentek mikor elkészíti a wiskhymet és megvárom míg a sajátját is megcsinálja aztán megemelve a poharam felé mosolygok rá és miközben hallgatom a kérdésemre a választ bele kortyolok a hűs italomba aminek finom savanykás és füstös íze olyan jól esik mint reggel a kávéba öntött vodka. Kicsit meg is borzongok ahogy leteszem a pultra a poharat és kezeimet összefonva magam előtt támaszkodva figyelem Lenát és hallgatom éppenséggel mivel bosszantotta fel a drága szerelme és elvigyorodva nézem mikor a mondata végére ér.-Igyekszem, igyekszem de te is tudod milyen vagyok. Nálam alap a hülye duma.-pislogok lassan párat és kicsit úgy nézek ki mint aki nem rég kelt fel és igazából első dolga a kocsmába vezetett. Mondjuk nem járunk messze az igazságtól de 26 óra alvás hiány után talán megengedhetem magamnak, hogy le jövök a kocsmába miután aludtam pár órácskát.-Nem hiszem, hogy Hermione lennél egyszerűen a szépen kérem már kimegy a divatból...-rántok vállat miközben megemelem a poharam és ismét bele kortyolok az italomba.-Tudod gyarló a világ az emberek meg seggfejek.-nevetek csendesen ahogy kicsit meglötyögtetem az italt poharamban és a jég halk csörömpölését hallgatom. A visszakérdezésre felé nézek és elhúzva a számat rántok vállat majd letéve a poharat dőlök kicsit hátra és megszívom magam levegővel.-Csak az átlagos hülyeségek, csalok, füllentek, szexelek. A szokásos.-mosolyodom el miközben le veszem róla a tekintetem és egy utolsó korttyal kivégzem a wiskhyt. Utolsó kérdésére hümmögök egyet miközben még a számban tartom az italt majd lenyelve fintorgok egy kicsit.-A napokban tervezek ismét Charlie kaszinójába menni. Ha gondolod jöhetsz velem bár kicsit most óvatosabbnak kell lennem, mert legutóbb pár nagy kutyát magamra haragítottam és nagyon hajszálon múlt, hogy a gorilláik ne kapjanak el és verjék ki belőlem a sz.rt is...De majd ügyesen kerülgetjük az oroszlánt és nem lesz gáz.-legyintek. Nem vagyok gyáva fajta így könnyen vissza merészkedem oda ahol amúgy nem szívesen látnak néha. De ilyen ez a szerencsejáték, biznisz. Sokan nehezen viselik ha vesztenek. Szusszanok ahogy vissza gondolok a jelenetekre de csak ismét vállat rántok.-A holnap esetleg jó neked?-kérdezem ahogy visszanézek rá.

Vissza az elejére Go down
Admin
LA lakos
Második avatar : Mads Bar K0iLbdy
Avataron : Faceless
Reagok száma : 251
Hozzászólások száma : 269
I. kis ikon : Mads Bar YsPCudK
II. kis ikon : Mads Bar M3BQ2OB
III. kis ikon : Mads Bar TeVIrre
Elõtörténet : city of fallen angels
Foglalkozás : administration
Kor : 242
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Mads Bar Giphy
II. gif : Mads Bar Giphy

Admin
 



 

Tárgy: Re: Mads Bar
Szomb. Szept. 21, 2019 3:41 pm
Mads Bar WggXWZs
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
 



 

Tárgy: Re: Mads Bar
Vissza az elejére Go down
Mads Bar
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
911 Los Angeles :: 
Kávézók, éttermek, szórakozás
-
Ugrás: