KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Breakfast Brunch

Admin
LA lakos
Második avatar : Breakfast Brunch K0iLbdy
Avataron : Faceless
Reagok száma : 251
Hozzászólások száma : 269
I. kis ikon : Breakfast Brunch YsPCudK
II. kis ikon : Breakfast Brunch M3BQ2OB
III. kis ikon : Breakfast Brunch TeVIrre
Elõtörténet : city of fallen angels
Foglalkozás : administration
Kor : 242
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Breakfast Brunch Giphy
II. gif : Breakfast Brunch Giphy

Admin
 



 

Tárgy: Breakfast Brunch
Szomb. Júl. 27, 2019 10:10 am
Vissza az elejére Go down
Clotte A'graham
LA lakos
Második avatar : Breakfast Brunch Tumblr_pshply94oD1skw1rso4_250
Avataron : Lily Collins
Reagok száma : 2
Hozzászólások száma : 4
I. kis ikon : Breakfast Brunch Tumblr_pri8r90yQ31y6pm2po4_250
II. kis ikon : Breakfast Brunch Tumblr_pri8r90yQ31y6pm2po7_r1_400
III. kis ikon : Breakfast Brunch Tumblr_inline_pcsr1tM8qE1t9ndkh_540
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : pincérnő
Kor : 29
Idézet : Lásd be, hogy hibáztál; felnőttél, elfelejtettél játszani. Ezért nem vagy boldog, nem a gond miatt: a gyermekeknek is vannak gondjai. Lásd: én gyermek maradtam, hosszúnadrágos kamasz, éretlen suhanc, akin megbotránkoznak a felnőttek, ha a szemükbe vágja az igazat - csak a gyermek mondhatja meg az igazat és némelyik költő -, kamasz vagyok és az is maradok még negyvenévesen, őszülő halántékkal is, ha élek; a szenvedés, a kudarc nem törhet meg, ártatlan leszek akkor is. Lásd be: nem a társadalomban, ebben vagy abban az emberben van a hiba, hanem benned, egyedül benned, mert elfelejtettél játszani.
I. gif : Breakfast Brunch Tumblr-inline-p8x2v2-DV351s616jr-400
II. gif : Breakfast Brunch Z

Clotte A'graham
 



 

Tárgy: Re: Breakfast Brunch
Szomb. Júl. 27, 2019 10:32 pm
Los Angeles, California      words: 374
02:44:51 PM      music: here
Sat - Jul 27, 2019       note: :3
clay & clotte                  

Hűvös éjszakában kelni egy a sokmilliomodik oknak, hogy a korán kelő még legalább hat alkalmi ébresztést elcsúsztasson az ujjával. Én nem ezt a kategóriát osztom. Hanem azt a réteget, aki képes egyetlen ébresztővel ráerőltetni magát a nap kezdésére. A kissé feltűnő neon árnyalatot kapott digitális óra hajnali 2-öt mutat. A szürkületben alig felszerelt szobámban kezdem összegyűjteni létfontosságú kellékeimet az első mégis kiadós műszakomhoz. Mely egy szolid, inkább hamuszürkére hajazó munkaruha, kulcs, telefon és alkalomtól függő fésű és smink fogalmát meríti ki. Az elengedhetetlen fülhallgató kíséretében és Michael Oakley társaságában csukom hét zárás ajtómat magam mögött.

Minden alkalommal buszra szállok, ami isteni hálával a házamtól pontosan a munkahelyem előtt tesz le. Ez percben mérve 20 perc, nem több sem kevesebb. Természetesen én nyitom a vendéghelységet, mint az oly sokszor megszokott volt a kollégáim nehezen kelős közösségében. A riasztó kikapcsolásával lépteim azonnal a konyhába vezetnek, ahol a péket segítve a kemencéket egyenként beüzemelem. Utána következik a rituálés kassza ellenőrzés, némi portörlés, amit egy lapos felmosás követ. Hajnali 3-kor a bejáraton megkezdődnek a fáradékony kamionosok beesése. Szinte percre pontosan jön Mr. Glikoy felügyelő öreg személye, aki nyugdíjasként imád belekotnyeleskedni a vendégipar ügyeibe és kávéjában, ami elmondásai alapján mókus víz ízű. Utána következnének a Los Angeles sürgő-forgó munkás, dolgos, szorgos emberei. Ilyen egy átlagos nap felhozatala a Breakfast Brunch-ban. De még három-negyeddel előrébb vagyok a jövendölésnek, mikor a pulthoz érek, hogy ott a tegnapról megmaradt fánkokat kihelyezzem. De meglepetésemre, az ajtó váratlan csilingeléssel szólal fel. Ezért azért is meglepetés számomra, mert korai vendéglátást nem kezdeményeznek az emberek többsége. Még akkor sem ha látják, hogy a valaki bent tartózkodik. Kollégáim közül sem lehet egyik sem, hisz náluk a kezdés fogalma megegyezzik a nyitás fogalmával is. A hangsúlyos kellemetlen érzést követi a zsörtölődő, aminek utóbbi változata ül ki legteljesebben az arcomra. S bizony szó nélkül sem szalajtanám el ezt éreztetni a kedves érintettel. Természetesen olyan szívélyesen mint azt a vendéglátás bibliája előírja.
- Zárva vagyunk, kérem térjen vissza 15 perc múlva! - emelkedem föl a vitrinben tartott fánkok sokaságából, épp csak annyira szemrevételezni a túl korán betévedt jövevényt. Aki....nah nézd Margaret! Egy fiatal srác...férfi...férfiú? A hasonlítgatást fejben próbálom megfejteni, miközben kérdően nézek az illetőre, akinek arcán gyanúsan érződik "hogy bajtól menekül éppen". Hiába, akaratlanul is a nagyobbik érzőfelem azonnal átkapcsol az ellenkező hangnembe.
- Minden rendben? - halogatás nélkül vonom kérdőre.
Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Breakfast Brunch Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Breakfast Brunch 4246_900
II. kis ikon : Breakfast Brunch ZQgU
III. kis ikon : Breakfast Brunch J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Breakfast Brunch American-horror-story-gif-3
II. gif : Breakfast Brunch Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Breakfast Brunch
Vas. Júl. 28, 2019 1:49 pm

Lotte and Clay

No limits

Azt hiszem ilyenkor jövök rá mennyire nagy a pofám és néha nagyon is vissza élek a tehetségemmel olyan emberekkel szemben akik sokkal de sokkal erősebbek nálam. Oh és nem agyilag...Dongó gorillái a légypiszoknál is ostobábbak de nem azért vette fel őket a gazdag olasz, hogy matematikai és fizika egyenleteket oldjanak meg. Jelenleg az én megverésem a tét és, hogy vissza verjék rajtam az elnyert pénzt. Pedig én tisztességes voltam nem is ezzel van a baj...Az öreg nem szereti a sértegetést. De kiszereti? Én pedig néha nem rejtem a véleményemet véka alá vagy éppen amit gondolok. Ahogy át török egy csomó emberen neki vágódom az ajtónak ami kinyílik kiesek a vizes zsákutcába és hallva az "Ott van!" , "Állj, meg taknyos!", "Ha elkapunk véged!" felkiáltásokat úgy sprintelek mintha maratonra készülnék. Temperamentumos olasz banda, én meg nem tudom visszafogni a pici számat. Kiszaladva fordulok jobbra és sietek tovább ahogy csak tudok. Ha elkapnak napokig hallgathatom Rivitől, hogy voltam képes megveretni magam...Nem adják fel kopsz gorilláim az üldözést de én igyekszem minél messzebb kerülni tőlük és az a szerencsém leginkább, hogy pici és nyurga vagyok ők meg nagyok és izmosak. Viszont ők többen vannak és ahogy látom kocsijuk is van szóval kezdek kissé pánikolni...Lefordulok újra valami sarkon és valami szűk utcát keresek, ahova kocsival nem tudnak követni hanem kerülniük keljen így addig lesz időm gondolkozni, hova is menjek...A kocsi már fordul be én pedig ép az úttesten futok át mikor képes vagyok felesni a saját lábaimba felhorzsolni a fejemet de mielőtt át hajtanak rajtam hipper gyorsan ugrok fel és szaladok be a kiválasztott szűk utcába hallgatva magam mögött az anyámra mondott szitkokat és ahogy a kocsi tovább hajt, hogy a következő háztömböt megkerülve újra utánam induljanak. Ahogy kiérek a nyílt terepre zihálva nézek körbe.-Clay, gondolkodj, gondolkodj, gyerünk...-ismételgetem magamnak amikor elhúz a szemem egy fény kirakat előtt majd vissza rá. Reggeliző! Ez az! Gyors léptekkel indulok oda és teszem zsebre a kezeim majd ahogy átérek sietve nyitok be majd csukom be magam után az ajtót. Lehúzom a bejárat ablakán lévő redőnyt és azon kukucskálok ki egy kicsit majd mivel még nem látom az autót lenyugtatom magam és lassan megfordulva nézek körbe a még csendes helyen. Ahogy beljebb sétálok megrezzenve fordulok a pult felé ahol már egy dolgozó szegezi rám kissé morcos tekintetét. A fejem fel van horzsolódva és enyhén vérzik így sietve letörlöm de késő és már megkérdezi, hogy minden rendben e.-Öhm...persze, csak van egy pár rosszakaróm oda kint és...szóval ha 1 órát adna itt egy kicsit míg biztosan odébb állnak...-kezdem el mondani ahogy a pulthoz lépek kezeimet rá teszem és olyan szépen nézek a lányra ahogy még soha senkire.-Kérlek...csak 1 órácska...-teszem össze a kezeim ahogy nézek rá barna szemeimmel és reménykedem, hogy meggyőzöm...

Vissza az elejére Go down
Clotte A'graham
LA lakos
Második avatar : Breakfast Brunch Tumblr_pshply94oD1skw1rso4_250
Avataron : Lily Collins
Reagok száma : 2
Hozzászólások száma : 4
I. kis ikon : Breakfast Brunch Tumblr_pri8r90yQ31y6pm2po4_250
II. kis ikon : Breakfast Brunch Tumblr_pri8r90yQ31y6pm2po7_r1_400
III. kis ikon : Breakfast Brunch Tumblr_inline_pcsr1tM8qE1t9ndkh_540
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : pincérnő
Kor : 29
Idézet : Lásd be, hogy hibáztál; felnőttél, elfelejtettél játszani. Ezért nem vagy boldog, nem a gond miatt: a gyermekeknek is vannak gondjai. Lásd: én gyermek maradtam, hosszúnadrágos kamasz, éretlen suhanc, akin megbotránkoznak a felnőttek, ha a szemükbe vágja az igazat - csak a gyermek mondhatja meg az igazat és némelyik költő -, kamasz vagyok és az is maradok még negyvenévesen, őszülő halántékkal is, ha élek; a szenvedés, a kudarc nem törhet meg, ártatlan leszek akkor is. Lásd be: nem a társadalomban, ebben vagy abban az emberben van a hiba, hanem benned, egyedül benned, mert elfelejtettél játszani.
I. gif : Breakfast Brunch Tumblr-inline-p8x2v2-DV351s616jr-400
II. gif : Breakfast Brunch Z

Clotte A'graham
 



 

Tárgy: Re: Breakfast Brunch
Vas. Júl. 28, 2019 6:22 pm
Los Angeles, California      words: 322
02:44:51 PM      music: here
Sat - Jul 27, 2019       note: :3
clay & clotte                  

Ezúttal elkerül az a mesterkélt jó kívánság, amit legutóbb a függetlenség napján kívántak nekem az őseim. A sok szerencsét mondókájukkal azt hittem erre az évre bezsebelhetem a nyugodt és gondtalan 2019-t. Hát ezúttal is szülői hazugságban részesültem, mégsem jelenteném ki, hogy fájt volna annyira mint a mikulás tényleges leleplezése. Nem...ez enyhén szóval bizarr és rémisztő egyszerre. Hisz drága férfiúnk ki tök véletlenül ezt a helységet szúrta ki biztonság pontjának homlokán feltűnően vérzik, s ezt a leginkább nem nyugtázza az enyhén könnyen eleresztett közlése miszerint rosszakarói üldözik, kitudja miért. S mihelyst a pulthoz lép személyes közelembe, rögtön találgatni kezdem, hogy lopás, bűntény vagy erőszak elkövető, amiért az állított gonoszak elakarják kapni. Hirtelenjében egyik titulust sem tudnám ráaggatni, mialatt olyan igézően tud nézni a barna szemeivel és kérlel még egy órácska haladékot tőlem. A pillanat kissé közhelyesnek nevezhető percében lesütni kényszerítem a szemeimet, nehogy a kiskutya szemek valóban rávegyenek hogy egy gyilkost, pszichopatát vagy kinek az áldozatát elrejtsem a pék sütődében.
- Hh...az attól függ, hogy mit követtél el. - helyezem rá ismét tekintetem, melyet gyorsan elvonja a helyzet sürgetősségét tetéző ismeretlen autófényszórók lámpája a munkahelyem előtt. - Ki vele! És akkor szívességből elbújhatsz a fagyasztóhelységben! - jelentem ki, bármilyen szívhervasztó ajánlásnak is hallatszott ezt kimondanom előtte. Hahó! Bárki fia betévedhet és állíthatja a maga kis kitalált történetét! Clotte A'graham-et azonban hét apró próbatéten keresztül lehet csak palira venni. Igen, én is látom ahogy a gyanús gépjárműből öt túletetett izom szekrény pattan ki, úgy sétálva a bejárathoz mint Schwarzenegger a Terminátor című filmben. Látva látom azokat a sokat nem eláruló tekinteteket is, amik tudnának örömtelibben is érinteni, hogy arcomon pirulás terítődjön el. Mégis elrontja mindezt a belépése, a feltépett bőre és a vérszegény segítségkérése. Bárki legyen ez a bajkeverő, de ha van annál aggasztóbb mint az ő közeli ballépése, azok nem mások mint a gengszterek akik hamarosan vendégei lesznek ennek a helynek. Hangsúlyozom még mindig zárva tartás alatt! Fránya amerikaiak, tudják mi az az OPEN?!
Vissza az elejére Go down
Clay Qnus
LA lakos
Második avatar : Breakfast Brunch Tumblr_o83c13Tns21ubb1beo6_250
Avataron : Evan Peters
Reagok száma : 84
Hozzászólások száma : 92
I. kis ikon : Breakfast Brunch 4246_900
II. kis ikon : Breakfast Brunch ZQgU
III. kis ikon : Breakfast Brunch J0cs35
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : hamiskártyás, informátor
Kor : 28
Idézet : Ne ijedj meg, én csak játszom a lapokkal, és vetem a lehetőségeket. Elmesélem azt amit igazából hallani akarsz. Játszom a gondolataiddal, a vágyaiddal és előadom, hogy én vagyok a válasz minden problémádra. Persze a róka is álcával jut be a tyúkólba...
I. gif : Breakfast Brunch American-horror-story-gif-3
II. gif : Breakfast Brunch Original

Clay Qnus
 



 

Tárgy: Re: Breakfast Brunch
Vas. Júl. 28, 2019 10:35 pm

Lotte and Clay

No limits

Nagyon segítség kérően nézek rá ahogy állok ott a pultnál és hogy vissza kérdez lehunyom a szemeim, hogy ezeken a perceken múlik az életem.-Nézd, tudom nem vagyok túl bizalom gerjesztő de ha én itt fogok állni azok meg bejönnek én küzdeni fogok az életemért és ha kell a bárszékkel vagy akármivel de védekezni fogok valahogy!-mondom kicsit sietve mert tudom ennek a sok gorillának nem elég, hogy a gazdájukhoz visznek hanem még a szart is kifogják verni belőlem.-Hidd el, ők rosszabbak nálam én csak rosszkor voltam rossz helyen, esküszöm utána mindent elmondok csak...csak had bújak el...-kérlelem ahogy kezeimet lefektetem a pultra és egyre kérlelőbben nézek a lányra.-Nem jó bácsik tényleg nem...-mondom ahogy figyelem őt barna szemeimmel és ahogy megjelenik a fény az ajtó felől kicsit felgyorsul a légzésem. Már játszódik le előttem, hogy fognak megverni, én pedig mivel fogom megúszni vagy csak ledobnak a csatornába és valahol ahol kimossa a szennyvíz a hullám ott megtalál valaki és talán jelentik a rendőröknek....Nagyon nem tudom mit fogok tenni de az agyam már tervez, hogy amint benyit valamelyik kihasználva a meglepetést beugrom a pultba szerzek valami tárgyat és hozzá vágom. Amint bejut egy igyekszem védeni magam vannak ott bőven tárgyak de ez a lány döntésétől függ leginkább, hogy megúszom ezt az egészet dulakodás nélkül vagy hagyja, hogy a "barátaim" halálra verjenek. Hallom ahogy lefékez kint a kocsi és a lányra nézek.-Kérlek, esküszöm utána mindent elmondok, de most túl kevés az idő!-suttogom ahogy össze fogom a kezeimet előtte és végig rá nézek, utolsó esélyként kapaszkodva belé.

Vissza az elejére Go down
Admin
LA lakos
Második avatar : Breakfast Brunch K0iLbdy
Avataron : Faceless
Reagok száma : 251
Hozzászólások száma : 269
I. kis ikon : Breakfast Brunch YsPCudK
II. kis ikon : Breakfast Brunch M3BQ2OB
III. kis ikon : Breakfast Brunch TeVIrre
Elõtörténet : city of fallen angels
Foglalkozás : administration
Kor : 242
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Breakfast Brunch Giphy
II. gif : Breakfast Brunch Giphy

Admin
 



 

Tárgy: Re: Breakfast Brunch
Hétf. Aug. 12, 2019 2:18 pm
Breakfast Brunch WggXWZs
Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
 



 

Tárgy: Re: Breakfast Brunch
Vissza az elejére Go down
Breakfast Brunch
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
911 Los Angeles :: 
Kávézók, éttermek, szórakozás
-
Ugrás: