KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Magnolia Pékség és Cukrászda

Admin
LA lakos
Második avatar : Magnolia Pékség és Cukrászda K0iLbdy
Avataron : Faceless
Reagok száma : 251
Hozzászólások száma : 269
I. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda YsPCudK
II. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda M3BQ2OB
III. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda TeVIrre
Elõtörténet : city of fallen angels
Foglalkozás : administration
Kor : 242
Idézet : Of course, in Los Angeles, everything is based on driving, even the killings. In New York, most people don’t have cars, so if you want to kill a person, you have to take the subway to their house. And sometimes on the way, the train is delayed and you get impatient, so you have to kill someone on the subway. That’s why there are so many subway murders; no one has a car.
I. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Giphy
II. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Giphy

Admin
 



 

Tárgy: Magnolia Pékség és Cukrászda
Szer. Jún. 19, 2019 6:06 pm
Vissza az elejére Go down
Humphrey Huntington
LA lakos
Második avatar : Magnolia Pékség és Cukrászda Fq6v5txx2j64ez6dk9zu
Avataron : Jack Falahee
Reagok száma : 17
Hozzászólások száma : 17
I. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p85xtxhZPm1rb2xgr_540
II. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda NgRj
III. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Emergency-call-15-762210
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : Tűzvédelmi szakelőadó
Kor : 35
Idézet : Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable.
I. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_nckhm1MLcB1qmoqlto9_250
II. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Jack-Falahee-jack-falahee-39327004-245-140

Humphrey Huntington
 



 

Tárgy: Re: Magnolia Pékség és Cukrászda
Hétf. Júl. 01, 2019 9:43 pm

Leight és Humph
Aminek el kell romlani, az el is romlik.
Remek nyitás. Beköltöztem egy új lakásba, s azzal a lendülettel sikerült megdöglesszem a lakótársam kávéfőzőjét. Vagy ha nem az övé - nem kérdeztem, hogy járt-e a hellyel vagy ő vette, csak gondoltam használom, ha már a közös területeken van s ez volt a megegyezés - akkor is. Gáz. Valahogy muszáj bejelentsem neki, mielőtt magától veszi észre, de nem igazán akaródzott ezzel nyitni a napot, szóval inkább csak elővettem a könnyed, haverkodós vigyoromat és stílusomat, s meginvitáltam kávézni őt. Úgyis a lakás falai között fogjuk tölteni ismeretségünk nagy részét, miért ne indítanánk valami mással?
Seattleből jöttem, ahogyan a Starbucks is. Épp emiatt kerülöm el az összeset, ami útba esik.
- Merőben snassz lenne, szóval inkább válasszunk valami kevésbé szolgáltatólánc-szerűt. - magyarázom a bizonyítványomat, ha rákérdez az okaimra Leight, ha nem. - Egyébként nem akarlak feltartani vagy ilyesmi, szóval ha hülyeségnek gondolod ezt az egészet vagy más dolgod lenne, felőlem vissza is fordulhatsz, aztán én portyázok tovább, s szerzek valamit elvitelre. De ha ezt az opciót választanád, akkor tartozom egy igen kínos vallomással előtte. - vigyorgok rá a monológ végén kissé zavartan. Mivel nem tudok róla szinte semmit a nevén, nemén s azon kívül, hogy lakótársat keresett +/- 1-2 info), így ez a megjegyzésem a fejemben nem kínos. Ha mondjuk tudnám a múltjából azt, amit ő sem tud az enyémből.. na akkor égne a fejem rendesen.
Egyelőre nem folytatom, csak ha már így megálltunk, akkor zsebre süllyesztem kezeim, s míg a tőle érkező folytatási-tervre  várok, addig körbepillantva kiszúrom a Magnoliát.
- Az elég giccsesnek tűnik. Akarunk röhejesnek tűnni röhögni? - dobom be az ötletet hirtelen.
Vissza az elejére Go down
Leighton Hastings
LA lakos
Második avatar : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_o5we5afYib1rxdqlwo4_250
Avataron : Brett Dalton
Reagok száma : 5
Hozzászólások száma : 5
I. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p6yt26UFkg1t9ndkh_540
II. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p5p894e81c1t9ndkh_540
III. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p5p8a0egfy1t9ndkh_540
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : rendőr
Kor : 39
Idézet : You know what’s the difference between promises and memories? We break promises, but memories break us...
I. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_o0dogrsp8y1rifr4k_500
II. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_o0dogubEpI1rifr4k_500

Leighton Hastings
 



 

Tárgy: Re: Magnolia Pékség és Cukrászda
Hétf. Júl. 01, 2019 10:27 pm

To: Humphrey Huntington




Az előző lakótársam hamar megtalálta a maga számításait egy nő oldalán, így ismételten hoppon maradtam. Azt hittem, ismételten hónapokig fizethetem egyedül a lakbért, de érdekes mód a hirdetés feladása után alig pár nappal jelentkezett Humph. Nem gondolkodtam sokáig; talán az sem érdekelt volna, ha a nagyanyám akar beköltözni hozzám… na jó, az érdekelt volna. De a lényeg, hogy a pénzem igen jelentős részét nem kellett a lakbérre fordítanom. Ez pedig üdítően hatott rám. Tudtam, hogy van némi zsebpénzem, s arra költhetem, amire akarom…
Mondjuk néhány új holmira a házban. Igazság szerint ráfért már a felújítás, de nem volt se kedvem, se energiám törődni vele. Sokkal inkább lekötöttek a rendőrségen való ügyek, nyomozások, sőt, esetleges akciók. Vonzottam a veszélyt. Szinte minden héten volt valami komolyabb ügyem, megoldásra váró rejtélyem, vagy lebuktatásra váró drogos csapat, aki csakis arra várt, miként megjelenjek és tönkretegyem a partit. Nem egy ilyen akcióban sérültem le, vagy drogoztak be, de… végül mindig minden jól alakult, még akkor is, ha ezt nehéz elhinni.
Egy kisebb sóhajjal néztem körbe, miközben Humph mellett lépkedtem az utcán. Elhívott kávézni. Ebben még nem is lenne semmi fura, ha… hé, miért is nem a lakásban kávézunk? Minek kell ehhez bárhová is elmenni? Gyanús volt, de egy szót sem szóltam, se nem is volt az arcomra írva, hogy mit gondolok.
Némileg felvontam a szemöldököm, mikor beszélni kezdett. Kellemes volt a hangja, szinte simogatóan hatott rám, de még időben leállítottam magam. Egy lakótárs volt, nem potenciális alany az ilyen-olyan… ahj, miket is gondolok? Tuti, hogy hetero. Vettem egy mélyebb sóhajt, majd a hajamba túrtam lágyan.
- Nem tartasz fel, ne viccelj. Egyébként sem árt, ha együtt töltünk némi időt, nem? Elvégre a lakótársam lettél. Nem akarok egy idegennel osztozkodni az otthonomon – Nevettem fel jókedvűen, majd játékosan rákacsintottam. – Szóval ne aggódj, nincs ellenemre ez a kis közös program – Magyaráztam, de mikor a „kínos vallomás”t említette, kissé meglepve pislogtam néhányat.
- Hm? Mire gondolsz, Humph? – Újabb pislogás, majd félrenéztem végül. Már megint túlpörögtek a gondolataim. Kizárt, hogy olyasféle vallomásról lenne szó, ami arra irányul, miszerint… nem, erre még csak nem is gondolok. – Kétlem, hogy bámi kínosat tudnál nekem mondani. Hacsak nem vagy bűnöző. Nos, az elég kínos lenne a munkámat tekintve, hiszen… - Újból ráemeltem a tekintetemet. - …rendőr vagyok.
Vontam vállat, újból megejtve egy mosolyt felé. Egyébént már idejét sem tudom, mikor lógtam együtt bárkivel, munkán kívül. Talán csak Ericcel, az előző lakótársammal, aki… aki túl jóképű volt ahhoz, hogy végül egy nőnél keresse a boldogságát. De hát az ő dolga volt. A Magnoliát kiszúrva felvontam a szmeöldökömet.
- Ugyan. Lehet ott csíped fel életed nőjét. Na, menjünk csak szépen – Kissé talán sietősebbre is vettem a lépteimet, mígnem odaérve nyitottam az ajtót, hogy be is léphessek rajta.


451 words || csak a miénk || note: hát szia, Humph lávlí  || kredit || inspirate by
Vissza az elejére Go down
Humphrey Huntington
LA lakos
Második avatar : Magnolia Pékség és Cukrászda Fq6v5txx2j64ez6dk9zu
Avataron : Jack Falahee
Reagok száma : 17
Hozzászólások száma : 17
I. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p85xtxhZPm1rb2xgr_540
II. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda NgRj
III. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Emergency-call-15-762210
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : Tűzvédelmi szakelőadó
Kor : 35
Idézet : Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable.
I. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_nckhm1MLcB1qmoqlto9_250
II. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Jack-Falahee-jack-falahee-39327004-245-140

Humphrey Huntington
 



 

Tárgy: Re: Magnolia Pékség és Cukrászda
Szer. Júl. 03, 2019 8:39 am

Leight és Humph
Aminek el kell romlani, az el is romlik.
Megnyugvással veszem tudomásul, hogy nem tartom fel, s azt is, hogy nincs semmi kínos ebben a beszélgetésben, ha eltekintek attóol az elefánttól, ami a fejem tetején trónol, s amit úgy hívnak, hogy elcseszett kávéfőző. Olyan könnyeden és nyitottan reagál, hogy már-már el is felejtem, amit be akartam vallani neki nagy zavaromban. De persze csak már-már, hiszen ha kimondtam, akkor ő lecsap rá, és ez valahol így természetes. Én is ezt tettem volna a helyében, ami azt illeti.
- Áh, semmi, csak szerettem volna jelezni, hogy óvatosan nyitogasd a mélyhűtő ajtaját, mert néha odarejtem majd a feldarabolt áldozataimat. Tudod, hisz hát ki keresné a sorozatgyilkost egy rendőr lakásában? - vigyorodom el a megeresztett humorizálásom végére. Fél kézzel hajamba túrok, s egy sármos félmosollyal próbálom eladni magam, mintha tényleg az imént kiejtett szavak lennének az én igazságom, s arra próbálnám rávenni, hogy nézze el nekem, csak mert jóképű vagyok a lakótársa vagyok.
Végül nem bírom tovább a színjátékot - nem véletlenül nem lettem színész. azon felül, hogy apám csak a tűzoltóságot volt hajlandó elfogadni, mint lehetséges szakmai életutamat, még korán ki is derült életem első anyák napi műsorán (melyre a nagymamám jött el, mint "anya"), hogy borzasztóan tehetségtelen előadó vagyok - és elnevetem magam. Már épp jönne a kávéfőzőelefánt ismét, amikor is kiszúrom a Magnóliát, s ezzel megint egy időre elterelem a témát. Vagyis a legmesszebbre ő tereli, mert attól, amit Leight mond bukfencet vet a gyomrom. Némi tarkóvakargatással próbálom lerázni magamról a zavart, de.. miért is? Hiszen ez nem Seattle, ez nem a régi énem élete, tehát nem kellene ezt tegyem. De az ösztönök túl erősek még, azt hiszem.
A vakarózást abbahagyom, mielőtt még azt hinné, hogy bolhás vagyok, s hamar kívül kerülnék az albérlet küszöbén, mint fertőzött elem.
- Nos, az eléggé meglepne, hogyha így történne. - horkanok fel. Senkit nem tervezek felszedni, de pláne nem egy ilyen helyen lelnék életem "nőjére". Mikor belépünk, akkor még Leighton felé fordulva hozzáteszem. - A cupcake-barbie nem az esetem. - hisz hogy nézne már ki talpig habcsókban egy férfi? - gondolom hozzá, de ezt ki nem mondom hangosan.
- Visszatérve az előző témára: a kávéfőződnek szép temetést rendezek, ígérem. A héten majd újjászületik, meló után benézek a szaküzletbe egy újért. De addig is.. - bökök fejellem a pult felé, ami mögött csinos (látom én, ha egy nő szép, épp csak nem mozgatja meg a fantáziám) lány pillog egyenesen Mr. Rohadtuljóképű lakótársam felé bevetve minden csáberejét. - ..a vendégem vagy. Apropó az élet női. Úgy látom a kisasszonynak nem lenne ellenére a telefonszámod. - vigyorgok Leightonra. Közben pedig titkon remélem, hogy az a telefonszám ott marad, ahová való. Nála, s nem landol a hölgyike szalvétáján félig titkosan.
Vissza az elejére Go down
Leighton Hastings
LA lakos
Második avatar : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_o5we5afYib1rxdqlwo4_250
Avataron : Brett Dalton
Reagok száma : 5
Hozzászólások száma : 5
I. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p6yt26UFkg1t9ndkh_540
II. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p5p894e81c1t9ndkh_540
III. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p5p8a0egfy1t9ndkh_540
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : rendőr
Kor : 39
Idézet : You know what’s the difference between promises and memories? We break promises, but memories break us...
I. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_o0dogrsp8y1rifr4k_500
II. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_o0dogubEpI1rifr4k_500

Leighton Hastings
 



 

Tárgy: Re: Magnolia Pékség és Cukrászda
Szer. Júl. 03, 2019 10:11 am

To: Humphrey Huntington




Nem pont olyasféle választ kaptam, amit reméltem, mármint, nem is reméltem semmit, de nyilvánvalóan el akart mondani valamit, amit nekem köszönhetően végül mégsem tett. Kissé kínosan éreztem magam miatta, de végül is a humor mindig jó mentőöv volt a szorult helyzetekben, nem igaz? Mert hát, mi is lenne a világunkkal humor nélkül?
- Oh, bátor kis sorozatgyilkos vagy. Azt reméled, a kedvenc lakótársad majd szemet huny a dolog fölött? Akár be is vihetlek elbeszélgetésre az őrsre. – Nevettem, fürkészve azt a túlságosan is helyes mosolyát. Felszakadt belőlem egy kisebb sóhaj, ahogy végül elszakítottam róla a tekintetemet. Kezdtem rájönni, hogy nekem veszélyes ez a lakótárs téma. Talán jobban járnék, ha egymagam maradnék.
Nem is bántam, hogy jött némi téma terelés, s én rúgtam úgymond a legmesszebbre a labdát. Igazából egy részem azt remélte, hogy közli, őt nem a nők érdeklik. De ki lenne olyan marha, aki ezt csak úgy benyögi? Főleg, ha hetero. S rá volt írva, hogy tapadnak rá a nők, s ő is rájuk. Szépfiú alkata volt, sármos mosolya, és a többi. Vagy csak skatulyába raktam őt anélkül, hogy bármit is tudtam volna róla.
A szavaira meglepve vontam fel az egyik szemöldökömet.
- Ezt hogy érted, Humph? – Muszáj volt visszakérdeznem. Miért is nem az esete a „cupcake-barbie”? Olyan volt, mintha fény gyúlt volna az alagút végén. Köhintettem egy aprót, ahogy beljebb lépkedtünk.
Az újabb vallomásra viszont, miszerint a kávéfőzőmnek annyi, felnevettem.
- Szóval ez volt az a nagy bűncselekmény, amit elkövettél? Nem gond. Hetek óta vacakolt, már én is újat akartam venni. Nem engedem, hogy te fizesd. – Tettem hozzá nagyvonalúan, hiszen tényleg nem várhattam el tőle, hogy ő vegyen másikat, mikor eleve kezdett elromlani, csak én nem figyeltem rá előbb. Elpillantottam a nő felé is, aki felé elbökött, de megmondom őszintén, nem jött be túlzottan. Csak néhány futó pillantásra méltattam, majd Humphra néztem újfent.
- Ezt visszakaptam. Az előbb én akartam neked nőt szerezni, most te nekem? – Nevettem fel röviden, majd a pulthoz léptem ugyan, de eléggé figyelmen kívül hagyva a hölgyike mosolyát, avagy flörtjét az irányomba.
- Szép napot; a magam részéről kérnék egy latte-t, a barátomnak pedig… - Humphra emeltem a tekintetem kérdőn és ha ő is válaszolt, akkor néztem újfent a hölgyre. – Köszönjük előre is. – Egyelőre nem fizettem, majd a fogyasztás után ráért, viszont kiszúrtam a süteményeket, így odaléptem, hogy megnézzem az egész kínálatot. Bár amúgy is… Humph akart meghívni kávézni. De ezt a tényt sikeresen el is felejtettem útközben.
- Úgy ennék valami édességet is, te nem? Áh, tiramisu! – Álltam meg az egyik kedvencemnél, majd a hölgynek intettem is, hogy még egy sütemény is lesz. – Úgysem lenne időm normálisan reggelizni. – Vállat vontam, s amint megkaptam (vagy kaptuk) a süteményt, máris becéloztam az egyik asztalt a sarokban. Kétszemélyes hely, pont nekünk való volt. A kávét percekkel később kihozták utánunk, avagy az a kis kisasszony, akit Humph vígan ajánlgatott nekem.


472 words || csak a miénk || note: lávlí  || kredit || inspirate by
Vissza az elejére Go down
Humphrey Huntington
LA lakos
Második avatar : Magnolia Pékség és Cukrászda Fq6v5txx2j64ez6dk9zu
Avataron : Jack Falahee
Reagok száma : 17
Hozzászólások száma : 17
I. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p85xtxhZPm1rb2xgr_540
II. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda NgRj
III. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Emergency-call-15-762210
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : Tűzvédelmi szakelőadó
Kor : 35
Idézet : Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable.
I. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_nckhm1MLcB1qmoqlto9_250
II. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Jack-Falahee-jack-falahee-39327004-245-140

Humphrey Huntington
 



 

Tárgy: Re: Magnolia Pékség és Cukrászda
Kedd Júl. 09, 2019 10:16 pm

Leight és Humph
Aminek el kell romlani, az el is romlik.
Mit mondhattam volna? Így is elég nehezen sikerült kivágjam magam, pedig én tényleg semmi áthallásosat nem akartam közölni, mégis sikerült. Mondjuk úgy vélem, hogy ez csak számomra kínos, tekintettel arra, hogy kettőnk közül csak én vagyok az (tudtommal), aki a másikra nem úgy néz, mint egy darab tárgyra, hanem igenis megállapította, hogy mennyire kívánatos csinos férfiemberrel van dolga.
A humor viszont itt van, mint fegyverem, s nem átallok használni is.
- Nemcsak remélem, hanem tudom is. Jól tudom, ugye? - pislogok rá, mint egy pillarebegtető kislány, bár amikor ezen kapom magam, akkor azért hamar elröhögöm az egészet, s a zavaromat inkább a vidámság álcája alá rejtem. Kezdek nagyon hülyén viselkedni, pedig alig egy kis ideje ismerem. Tartok tőle, hogy lesznek itt még cifra dolgok, hogyha nem tanulom meg szabályozni, ami kipereg a számon.
- Úgy, hogy egészen más típusra bukom. - vágom ki magam hirtelen és talán túl hevesen is. Eléggé ingoványos számomra ez a talaj, de próbálom lazán kezelni, mert elvileg semmi különösnek nem kéne abban lenni, hogyha két srác arról beszélget milyen az, akire bukik. Hogyha olyan magabiztos lennék, mint C. volt, akkor most tökéletes alkalmam lenne arra, hogy közöljem a velem kapcsolatos tényállást, de mint ahogy C. már nem az életem része, úgy a másságomat illető magabiztosság sem az. Marad hát a terelés, s a reméánykedés, hogy nem fogja tovább feszegetni a dolgot. Nem akarok hazudni neki, de azt sem szeretném, ha olyas valakire kéne bízzam a dédelgetett titkomat, akitől talán elutasításra lel. Nem akarok undort látni szemeiben ahányszor csak rám néz, s őszintén? Új lakás után nézni sem volna hangulatom. Ezt is elég voolt összehozni, jól megülnék ott a seggemen, ahol épp vagyok.
- Nos, akkor a kis szemétláda talált egy balekot, akinek megdögölhetett. Ettől függetlenül tartom magam ahhoz, hogy újat vegyek. Mégis én voltam az, aki kicsalta belőle az utolsó leheletét. Ej, az elektromos kerítő! - nevetem el magam. Mivel ismét csak úgy dobálózóm a szavakkal, ezúttal sem kezdem magyarázni miképpen is értettem a "kerítés" tényét. A viccekkel élés zsigerből jön, nem szoktam túlgondolnil, ami azt illeti. Bár lehet, hogy kellene.
- Holy őszinte legyek, eszemben sincs nőt szerezni neked. - jegyzem meg borosta-bajszom alatt kicsit csendesebben az előbbieknél, majd inkább mosollyal felvérteződötten rátérek a rendelésre én is. - Üdv! Egy karamellás kapucsínót kérek, köszönöm. Egyben fizetném. - bökök fejemmel Leight felé, jelezve ezzel a lánynak, hogy az ő rendelését is az én számlámhoz írja. - És csapjunk hozzá plusz egy tiramisu is. - fejezem be a rendelést. Olyan lelkesen és már-már sóvárgón nézett arra a kávés-piskótás édességre Leighton, hogy egész megkívántam. Mármint a süteményt. Is.
- Hányadik vagyok a lakótársi sorban? Remélem Humphrey nem volt még- - kíváncsiskodom a kapucsínó felett a férfire nézve. Valahol újra fel kell venni a beszélgetés fonalát.
Vissza az elejére Go down
Leighton Hastings
LA lakos
Második avatar : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_o5we5afYib1rxdqlwo4_250
Avataron : Brett Dalton
Reagok száma : 5
Hozzászólások száma : 5
I. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p6yt26UFkg1t9ndkh_540
II. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p5p894e81c1t9ndkh_540
III. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p5p8a0egfy1t9ndkh_540
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : rendőr
Kor : 39
Idézet : You know what’s the difference between promises and memories? We break promises, but memories break us...
I. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_o0dogrsp8y1rifr4k_500
II. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_o0dogubEpI1rifr4k_500

Leighton Hastings
 



 

Tárgy: Re: Magnolia Pékség és Cukrászda
Kedd Júl. 23, 2019 12:22 am


To: Humphrey Huntington
It always hurt me that I wasn't good enough for you

Valójában szórakoztatott Humph stílusa, avagy a szava járása és a visszavágásai. El is mosolyodtam rajta, de egy szemöldökvonáson túl nem kapott több megerősítést arra, hogy „jól tudja, amit tud”. Amikor azt mondta, hogy más típusra bukik, egy pillanatra elgondolkodtam, de aztán lebeszéltem magam mindenféle hülyeségről. Nyilvánvaló volt, hogy a nőkön belül gondolt más típusra, nem… amúgy.
- Azaz? Szőke legyen és kék szemű? – Nevettem. Próbáltam így felfogni a helyzetet, szórakozva, közben meg még mindig bennem bujkált a kisördög. – Na jó, amúgy nem faggatlak ám. – Tettem hozzá, mert arra gondoltam, hogyha mélyebben belemegyünk a témába, akkor el kellene mondanom magamról az igazat, vagy elhallgatni az igazság felét és… voltaképpen nem volt kedvem hazudni. Lakótársak voltunk és szerettem volna olyan kapcsolatot kialakítani Humphreyval, ahol az őszinteség alap volt.
Kissé a fejemet ráztam a szavaira. Hagytam, hogy végigmondja, sőt, nevessen is a helyzet komikumán, de aztán megböktem az oldalát.
- Én is tartom magam ahhoz, hogy az én dolgom megvenni. Mert hát, mihez kezdek, ha egyik napról a másikra lelépsz? Vinnéd a kávéfőzőt, hisz azt Te vetted. Biztos ezzel jönnél, mint mindenki… - Nevettem fel ezúttal én, aztán kicsit csitítottam is magamat.
- Oh, valóban? – Végül csak ennyit kérdeztem, de nyugtáztam végül, hogy nem akar nőt nekem. Valójában én sem akartam neki, csak belementem a fura játékba.
A továbbiak megleptek, hiszen én akartam fizetni majd, de… Humph elébe ment a dolgoknak. A számat húztam, azonban nem tettem szóvá. Ha már a kávéfőzőt semmiképpen sem engedem neki fizetni, ez talán kijár neki. Mármint az, hogy meghívhat engem. A lattémat kevergetve pillantottam rá.
- Te vagy a negyedik. És nem, Humphrey még nem volt. – Mosolyogtam. Ez a téma eszembe juttatta, hogy kik voltak eddig mellettem. – Valójában mindenki elköltözött pár hónap múlva. Ki azért, mert talált jobbat, ki azért, mert összejött valakivel… de ez van. Annyira nem zavar. – Hazudtam. Eric elköltözése igenis zavart, bár még mindig jobb volt így, mintha egy lakásban kellett volna élnünk úgy, hogy közben ő azzal a nővel van. Nekiláttam inkább a süteménynek, ami igencsak finomnak bizonyult.
- Nem kóstolod meg? – Néztem rá a villával a kezemben és rá is szúrtam egy falatot, de aztán… oké, ez túl félreérthetően jön ki, ugye? Inkább csak a villát nyújtottam, ha kérte, hogy átvehesse és így húzhassa le a süteményt róla.

376 words || Csak a miénk || nem tűntem el, love lovely  

Vissza az elejére Go down
Humphrey Huntington
LA lakos
Második avatar : Magnolia Pékség és Cukrászda Fq6v5txx2j64ez6dk9zu
Avataron : Jack Falahee
Reagok száma : 17
Hozzászólások száma : 17
I. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p85xtxhZPm1rb2xgr_540
II. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda NgRj
III. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Emergency-call-15-762210
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : Tűzvédelmi szakelőadó
Kor : 35
Idézet : Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable.
I. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_nckhm1MLcB1qmoqlto9_250
II. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Jack-Falahee-jack-falahee-39327004-245-140

Humphrey Huntington
 



 

Tárgy: Re: Magnolia Pékség és Cukrászda
Hétf. Aug. 05, 2019 9:42 pm

Leight és Humph
Aminek el kell romlani, az el is romlik.
Érdekes lenne az emberiség élete a gondolatolvasás képességével. Gyerekként sokszor játszottam el azzal a gondolattal (hah, de stílusosan szóismétlő!), hogy mi lenne, hogyha hallanék mindent, ami a mások fejében jár. Akkor viccesnek tűnt és komolyan vágytam rá, de aztán a Jandie-krónikák környékén megfogadtam egy életre, hogyha valaha jönne egy jótündér, aki ezzel a képességgel akarna megajándékozni, azt menten agyon is ütném udvariasan elhajtanám máshoz, mondván én nem érdemlek ilyen kegyet.
- És persze sz... - ...akállas lenne a folytatás, de még idejében sikerül a nyelvembe harapni. Túlságosan is kizökkentett a zenből az, hogy bár nőkről beszéltünk az imént, de sikerült körülírja ezzel a szőke haj kék szem kombóval az exemet. Torokköszörülve veszek fel laza vigyort, majd vállvonva folytatom, mintha az előbb épp csak megbotlott volna a nyelvem és semmi extra okom nem lett volna a szünettartásra. Pedig ha tudná! Tartok tőle, hogy akkor rövid úton kihajítana a közös bérleményből. Nem tűnik éppen olyan srácnak, aki nyitott lenne a másságra.
- ...(sz)épen tetovált. - érkezik a módosítás, mely megint csak sikeresen C.-t írja közül, mint ahogy a szakáll is tette volna, de így legalább nem kerülhetek kínos helyzetbe. A szakássas nők iránti vonzódásomat - pfujj - Concita Wursttal sem szeretném alátámasztani. Mindennek van határa azért! Ezt még én sem tudnám humorral elmosni legott.
- Nem-e? - kérdezek vissza pimaszul arra, hogy valóban nem faggat-e. Nem veszem egyébként rossz néven, alapvetően kedves tőle, hogy érdeklődik, s ezáltal próbál megismerni. Legalább nem tűnik úgy, hogy a távolságtartó lakótárs szerepében akar létezni. Arról meg pláne nem ő tehet, hogy milyen rohadtul szexi kifogott egy nemkonvencionális "aranyhalat" a személyemben.
- Ha már itt tartunk, neked mi a zsánered? - kérdezek vissza lazán, meglovagolva azt a hullámot, melyet egyetlen porcikám sem kíván, de mely az ő kérdezősködéséből annyira adja magát.
Elnevetem magam hallva szavait. - Ohó! Így már mindjárt más a leányzó fekvése. - kavarodok vissza egy pillanatra az előbbiekben boncogatott témára egy szóvirággal (s közben igyekszem nem gondolni arra, hogy milyen kínos is volt utoljára bármilyen leányzó fekvésének részesévé válni abszolút tevőlegességmentesen) a kávéfőző kapcsán. - Mondd csak, hány olyan háztartási cikked van, mely az elődeim kezei alatt purcant ki, de gyáván és vagyonféltésből te vettél újat belőle, nehogy elvigyék? Nagyon gyakorlottnak tűnsz az osztozkodás megelőzésében. - vigyorgok rá pimaszul. - Megnyugtató. Legalább nem tucatnév. Hogy hívták az előző hármat? Tudod csak ha visszajönnének esetleg alami elhagyott holmijukért, amíg nem vagy otthon, tudjam, hogy kiket ereszthetek be. Hacsak.. - tettetett gyanakvással mérem végig Leightont. - ..nem haraggal váltatok el. Amennyiben mégis, akkor meg azt kell tudnom kit ne eresszek be semmiképp.
Kellemesen feloldódottnak érzem magam ebben az egész helyzetben és beszélgetésben a feszegetett témák kissé faramuci hátterű volta ellenére is, így sikerül el is engedjem magam. Ez miben sem nyilvánul meg jpobban, mint abban, hogy amikor felém nyújtja a falatot a villájával, nemes egyszerűséggel oda is hajolok, hogy egy "de" hümmentéssel leharapjam onnan a kínált süteményt. Perszhe mivel eddigre Leight vált a villapozíción, így halálosan égővé válik a szituáció, mivel nagy valószínűséggel vagy a kezét, vagy a villára szúrt édességet illetem orrommal, szó szerint beleütve azt.
- Khm.. de, persze. - próbálom menteni maradék méltóságomat, s megfogni az előbbi intermezzo után azt az evőeszközt, hogy legalább tényleg süteménybe fojthassam égésemet megízleljem azt, amivel megkínált. - Melyik a kedvenc édességed?
Vissza az elejére Go down
Leighton Hastings
LA lakos
Második avatar : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_o5we5afYib1rxdqlwo4_250
Avataron : Brett Dalton
Reagok száma : 5
Hozzászólások száma : 5
I. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p6yt26UFkg1t9ndkh_540
II. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p5p894e81c1t9ndkh_540
III. kis ikon : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_p5p8a0egfy1t9ndkh_540
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : rendőr
Kor : 39
Idézet : You know what’s the difference between promises and memories? We break promises, but memories break us...
I. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_o0dogrsp8y1rifr4k_500
II. gif : Magnolia Pékség és Cukrászda Tumblr_inline_o0dogubEpI1rifr4k_500

Leighton Hastings
 



 

Tárgy: Re: Magnolia Pékség és Cukrászda
Szer. Aug. 21, 2019 12:13 am


To: Humphrey Huntington
It always hurt me that I wasn't good enough for you

Kíváncsi lettem volna, miféle nők az esetei, de aztán nem is firtattam tovább. Eleve volt egy fura nyelvbotlása, amit hamar kijavított és nem tudtam igazán, mit akart eredetileg kihozni a dologból. De az ő dolga volt és amúgy sem volt kedvem hallgatni, milyen nők jönnek be neki. Elég volt Ericnél ezt hallgatni napi szinten, aztán végignézni, ahogyan össze is jön azzal a nőcskével. Talán ezért sem mentem bele nagyon már abba, hogy a lakótársaimmal mélyebb kapcsolatom legyen. Hiszen mindig én jártam rosszul, valamiféle módon. Vagy mert elutasítottak, vagy mert esélyem sem volt eleve… jobb volt bezárkózni. Meg hát amúgy sem voltam már az a fajta, aki hamar megnyílt másoknak. Nem csak a biszexuális beállítottságom volt ennek az oka, hanem minden egyéb is. Könnyebb volt egyedül. Amolyan… magányos farkasként. Így hát csak hümmentettem egy aprót a „szépen tetovált” megjegyzésére.
A visszakérdezése viszont villámcsapásként ért. Nekem mi az esetem? Hát, jó, végül is nem volt nehéz elmondani a fél igazságot… hiszen a nőkért is odavoltam, nem csak a férfiakért, de ez akkor is kínos volt.
- Hát… szőke és kék szemű? – Kérdeztem vissza nevetve, oldva a saját feszültségemet, aztán mély levegőt vettem. – Egyébként nincsen különösebben esetem. Legyen csinos, gyönyörű, kedves és okos, intelligens… nincsenek nagy elvárásaim igazából. De tényleg. – Vontam vállat és végül nem is tértem ki arra, hogy külsőleg milyen partnerre vágyom… azaz mondhatjuk, eléggé nyitva hagytam ezt az egészet.
Csak nagyokat mosolyogtam a továbbiakra, majd megcsóváltam a fejemet.
- Nem fogok hazudni, ez a kávéfőző az első, ami kipurcant és ez is a te kezed alatt. De ettől függetlenül nem engedem, hogy te fizesd. – Még mindig a fejemet csóváltam gyengén, azon töprengve, miért érdekli valójában, hogyan hívták az előző lakótársaimat. – A legutolsót Ericnek hívták. Jó fej srác volt, de amint megtalálta élete nőjét, dobbantott. – Vontam vállat, aztán folytattam. – Eric előtt Victor volt, ő előtte pedig William. És megnyugtatlak, egyikükkel sem haragban váltam el. De kedves, hogy aggódsz a lakásért… - Ahova nem engedné be ugyebár őket.
Nem is tudom, mi ütött belém, mikor odanyújtottam neki a villán a sütit; mármint… külső szemlélőnek biztos furán hathatott, ha épp minket bámult.
- Jézusom, ne haragudj – Kezdtem el egyből szabadkozni, miközben átadtam neki a villát és szereztem egy szalvétát. – Várj… - Csendre intettem, majd letöröltem az orráról a sütemény maradványait. – A kedvenc édességem… hát, imádom például ezt itt. – Böktem a tiramisura magam előtt. – De nagyon odáig vagyok a gyümölcsös sütikért. Na és te? – Kérdeztem vissza, még mindig bűnbánóan figyelve a srácot. Nem volt szándékom kellemetlen helyzetbe hozni ezzel a kis manőverrel. Ha visszanyújtotta a villát, csak abban az esetben vettem el, amúgy nála hagytam; nem volt képem visszakérni tőle.

376 words || Csak a miénk || nem tűntem el, love lovely  

Vissza az elejére Go down

Ajánlott tartalom
 



 

Tárgy: Re: Magnolia Pékség és Cukrászda
Vissza az elejére Go down
Magnolia Pékség és Cukrászda
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
911 Los Angeles :: 
Kávézók, éttermek, szórakozás
-
Ugrás: